Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw 4 Series

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Nasıl olsa millet dağıtıldı buraya toplaşın bakalım der gibi oldu :)

Evet Toma ile müdahale geldi. :)

Apple reklamı gibi yapmışlar

Designed for pure drive pleasure diyorlar. A5 in karşısına çıkacak görebildiğim kadarı ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Toma ile müdahale geldi. :)

Apple reklamı gibi yapmışlar

Designed for pure drive pleasure diyorlar. A5 in karşısına çıkacak görebildiğim kadarı ile

3:00 daki koltuğun görüntüsü çok kötü. 

BMW 4 serisini ben beğenmedim. Genel görüşün de beni desteklediğini düşünüyorum. 4 serisi çok bir heyecan oluşturmadı galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3:00 daki koltuğun görüntüsü çok kötü.

BMW 4 serisini ben beğenmedim. Genel görüşün de beni desteklediğini düşünüyorum. 4 serisi çok bir heyecan oluşturmadı galiba.

Halk bunları sildi attı destek benim arkamda diyorsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam güzel araba, beyaz renkli 420dler görücem kesin bol bol ama anlamadığım birşey var 

3 serisi SEDAN

qeg9.jpg

3 serisi COUPE

6bku.jpg

İsimleri aynı olmasına rağmen tasarım tamamen farklı...

Yeni 3 serisi SEDAN

ndad.jpg

Yeni 4 serisi COUPE

t7ay.jpg

İsimleri farklı olmasına rağmen ön tasarım tamamen aynı.. 

BMW niye böyle saçma birşey yapmış anlamadım ben önceki makyajlı kasa 3 coupeyi tercih ederim 2.el mis :) 

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsimleri farklı olmasına rağmen ön tasarım tamamen aynı..

BMW niye böyle saçma birşey yapmış anlamadım ben önceki makyajlı kasa 3 coupeyi tercih ederim 2.el mis :)

Audi gibi ara sınıflara da araç yapıp satmayı hedefliyorlar. Ama aynı sıkıntıyı yaşıyorlar. Audi ler de birbirine çok benziyor ayna da görünce hangisi geliyor anlaşılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 series bmw'ler var , ben almak için 10 çıksın onu alacağım  :kıhkıh: ...  10 numara bmw :)

şaka maka en büyük hayalim ; şöyle bir bmw alıp onu toplamak 

f9mg.jpg

2002 değil mi o .... Zamanın uçanı kaçanıydı... Peee

Sonrada 3.16 lar çıkmıştı.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW, 4 serisinin konsept hazırlığında bu soruyu cevaplamıştı: amaç yeni bir segment oluşturmak değil. 3 serisi sedan ve 3 serisi coupe/cabrio arasındaki uçuk fiyat farklılığından dolayı, 3 serisini artık sadece sedan ve sw olarak üreteceklerini, 4 serisinin coupe/cabrio olarak üretileceğini açıkladılar. bu sebeple ki, 3 serisi sedan ve 4 serisi coupenin dizaynı hemen hemen aynı..

Seri adıyla fiyatının ne bağlantısını kurmuşlar acaba? :)  Düşük seriyi pahalı satınca millet tepki mi vermiş. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şöyle bir bmw alıp onu toplamak 
Bunların orijinalini zamanında kullanmış olmak ayrıcalığına sahibim, daha önce yazmışımdır, 76 veya 77 yazında 2002 turbo ile Kapıkule çıkış - Almanya giriş  pasaporta aynı tarih işletecek 1600 km'lik bir seyahatimiz olmuştu arkadaşımla. 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.