Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hıza Duyarlı Otomatik Kilitleme

Volkan Özenç

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Hıza duyarlı otomatik merkezi kilitleme C-Max'ta nasıl olmaz anlamış değilim.

Ntte ve forumda araştırdım fakat bulamadım, herhangi bir kodlama yada servis/yazılım müdahalesi ile yapılabilir mu?

Wds'ye bağlayıp yapabilirler belki ama güvenlik gerekçesiyle yapmıyorlar. Hem kapıları kitli arabayla bilinç kaybı yaşayabilecek bir kaza yaptığınızı düşünün. Müdahale mutlaka gecikecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Wds'ye bağlayıp yapabilirler belki ama güvenlik gerekçesiyle yapmıyorlar. Hem kapıları kitli arabayla bilinç kaybı yaşayabilecek bir kaza yaptığınızı düşünün. Müdahale mutlaka gecikecektir.

Araba kaza yaptığını anladığında kapıları ve varsa sunroof'u otomatik açıyor diye biliyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaza anında otomatik açması gerekecektir tabi. Keşke fordlarda da vwdeki gibi özelleştirebilmek için yazılım olsa.

Benden fesadı da varmış. :D

Ona bakarsan en fesat benim konuyu açarak göstermiştim oldum, sebep; ya sıkışık trafikte gaspa uğrarsak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaza anında otomatik açması gerekecektir tabi. Keşke fordlarda da vwdeki gibi özelleştirebilmek için yazılım olsa.

Ona bakarsan en fesat benim konuyu açarak göstermiştim oldum, sebep; ya sıkışık trafikte gaspa uğrarsak.

Adam kapıyı açmak için niye uğraşsın ki ? Çekiçlen patlatır camı. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.