Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Astra Arıza

Soner Kızılsu

Önerilen Mesajlar

MERHABA focusclubtr sakinleri sizin bilgilerinize ihtiyaç duydum bir sorunumuz var ...

Arkadaşlar benim abimin opel astra aracı var dizel araçta CD çalarda bir sorun var önce açıyoruz ses gelmiyor cihazdan sonra araçtan iniyoruz ve sadece sol taraftaki kapıları herhangi birini açıyoruz CD calardan ses gelmeye başlıyor bu olaya anlam veremedik sizce nedendir. abim 1 hafta daha adanada araç izmite gidecek yardımlarınızı bekliyoruz özel servistekide anlam veremedi olaya

Soner Kızılsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar nasıl bir iştir çözemedik kapıyı kartonu cıkartıp hoparlör çıkardıkı usta kabloları kesmişler onların ucuda  açık olduğu için şase yapıyormuş . şasenin arasına 80 tl sıkışmış usta alıverdi 80 tl işlem tammdır 2 tanede pioneer hoparlör taktı tammdır işlem . ama bu opeli anlamadım araçı kitliyorsun merkezi kilitten hala teyp açık kalıyor:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar nasıl bir iştir çözemedik kapıyı kartonu cıkartıp hoparlör çıkardıkı usta kabloları kesmişler onların ucuda açık olduğu için şase yapıyormuş . şasenin arasına 80 tl sıkışmış usta alıverdi 80 tl işlem tammdır 2 tanede pioneer hoparlör taktı tammdır işlem . ama bu opeli anlamadım araçı kitliyorsun merkezi kilitten hala teyp açık kalıyor:D

Opelin elektronigini anlamaya calismayin, yarin kornaya bastiginizda silecek calisirsa buna da sasirmayin. Piyasada en fazla elektronik arizasi olan markadir kendisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Vectra b yüzünden alman arabasına tövbe edeni biliyorum.

Ama şekline duruşuna gidişine hala hastayım.Memlekete gidince onu kullanıyorum.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim eski aracımda frene basınca bütün hoparlörden ses geliyordu frenden ayağımı çekince ses kesiliyordu :D meğersem bagajdaki anfinin şasi kablosu açıkta mı kalmış neymiş :D elektrikten anlayan bir arkadaş kabloyu bir vidaya sabitleyince düzeldiydi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.