Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Garanti Uzatma

Kadircan Yılmaz

Soru

Merhabalar,aracım 18000 de 1 sene sonra garanti bitiyor 3. senesi dolacak,garantisini 5 yıla uzatmak istiyorum sonuçta her aksam elektronik ve benden 649 tl kdv dahil ücret çıkardılar %80 nı onlar %20 ise biz karşılıyormuşuz herhangibi garanti kapsamında sorun çıktığı zaman sizce nasıl?teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

2011 Mart ayında satışa çıkan bu aracın azami denenme süreci garanti kapsamı içinde zaten.

Tamamen ihtimal sorusu soruyorsun :)

Al veya alma yani sana kalmış. Oluşan sorunlar sitede aktarılıyor takip edebilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ee o zaman ? :)

Buarada dikkat et her yazılan sorun! Problem değildir firma adına ve herşey garantiye girmez özellikle uzatma.

Dikkat etmen gereken şey arabayı araba yapan tüm mekanik ve elektronik aksamlar.

Oyuncak ve trim olaylarına takılma hiç :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şans işi biraz. Çıkma ihtimali olan sorunları garantiye sokacaklarını düşünüyorsanız uzatabilirsiniz. Ben uzatmayı planlamıyorum o zaman kadar 50.000 km'yi geçeceğim ve uzatılacak garantinin km sınırı olduğu için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vallah benim arabanın uzattım ben ama bazı mekanik parçalar için geçerli herşey ğecmiyor mesala KAPI motoru KAPI kolu aynalar silecek motoru gibi şeyler demişti %80 onlar karşılıyor % 20 sen veriyorsun benim zaman ımda 300 gibi bir fiyat vermişlerdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet Şartları konuştum egzoz,kırılan plastik parçalar vs.girmiyormuş ama benim için önemli olan motor aksamı, sensörler,aydınlatma,geçen gün baskı balata arıza yaptı garanti sağlsn halledildi:-)garantiyi uzattığımızda masrafın %20 si bize ait olcakmış olsun:-) fordun kalitesinden ödün vermiceği bilıyorum ben yine işimi GARANTİYE alacağım:-)teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında dizelde de turbo çok önem taşıyormuş. Gerçi bizim araçlar 3 yıl garanti süresinde olduğu için son zamanlarındada yenileme şansı var...bir miktar artış olduğu söylensede beklenebilir gibi....

Tanıdık vs yok ise servisin turboyu garantiye sokma ihtimali çok düşük. Çok bilinen genel bir problem vs olması lazım.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.