Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Sedan Aracıma Amfi Sub Ve Mid Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

merhabalar arkadaşlar aracıma ses sistemi düşünüyorum 1000 lira civarında araştırmalaıma göre sağlam ülkemizde pek tanınmamış birkaç marka var d.a.d veya mtx testelerine katıldım başka önerisi olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler jbl genesis dls ve focal düşünmüyorum  veya kullanıpta memnun kalan varsa tecrübelerini rica ederim saygılarımla

yılmaz inal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne capta bir set istediginizi bilemiyorum ama bana fazlasiyla yetecegini dusindugum sahibinden.com da 375 tl fiyati olan bir set var.

Pioneer sub ve kabin, pioneer component amfi ve kablo setinden olusuyordu. Yanina bir takimdaha component aldinizmi sizin is tamamdir diye dusunuyorum. Telden girdigim icin link veremiyorum ama arastirirsaniz bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teybin hazır ortam ayarı "rock" ve bass da +2 de.. müziği 10-15 aralığında dinliyorum.. dikiz aynası sürekli titriyor müzik dinlerken ve ayna mm - mm aşağı düşüyor..her 2-3 binmede bir yukarı kaldırmak zorunda kalıyorum. sizlerde böyle sorun var mı? varsa daha güçlü bir sistemle bu aynaya nasıl çare bulacaksınız??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teybin hazır ortam ayarı "rock" ve bass da +2 de.. müziği 10-15 aralığında dinliyorum.. dikiz aynası sürekli titriyor müzik dinlerken ve ayna mm - mm aşağı düşüyor..her 2-3 binmede bir yukarı kaldırmak zorunda kalıyorum. sizlerde böyle sorun var mı? varsa daha güçlü bir sistemle bu aynaya nasıl çare bulacaksınız??

Ayna düşüyor. Ama müzik olmasa da düşüyor. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam çaktırmadan "rock"çıymışsın...

Klasik mod, bas -1'de en fazla 8-10 arası dinleyebiliyorum, o bile fazla geliyor.

Ayna sıcakta düşüyor benim, müzikten değil, servis Otosan'dan değişim yetki talebinde bulundu, sonucu bekliyorum.

tavsıye  1500 watt alpine bass

4.50 anfi 4 adet 500 watt hoparlör işleminz tamamdır  bnm kendi aracımda 1500 watt alpıne bass ma 4.50 anfi  arabanın icnde duramıyorum.

Müzikte kalite güç ile ölçülmez....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mehmet Demir,

Benim kesinlikle böyle bir sorunum yok. Sizden daha yüksek ve gerçekten bu sistemden alınabilecek en yüksek bas seviyesinde de dinledim ama böyle bir sorunum olmadı. Evet ayna benim de titriyor. Ancak aşağıya kayma olayı kesinlikle yok. Zaten Cem bey de böyle bir sorun yaşadığını mesajında iletmiş. Değişimini talep etmiş.

Bir de o ayna bas sesi ile aşağıya iniyorsa yoldaki sarsıntılarda da aşağıya iner ki? Yanılıyor muyum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mehmet Demir,

Benim kesinlikle böyle bir sorunum yok. Sizden daha yüksek ve gerçekten bu sistemden alınabilecek en yüksek bas seviyesinde de dinledim ama böyle bir sorunum olmadı. Evet ayna benim de titriyor. Ancak aşağıya kayma olayı kesinlikle yok. Zaten Cem bey de böyle bir sorun yaşadığını mesajında iletmiş. Değişimini talep etmiş.

Bir de o ayna bas sesi ile aşağıya iniyorsa yoldaki sarsıntılarda da aşağıya iner ki? Yanılıyor muyum ?

haklı olabilirsiniz çok da dikkat etmedim. engin bey de aynısından bahsetmiş normalde de düşüyor diye..ama ne zaman bass vursa ayna sallanıyor.. bass aynayı tek başına zor sallar.küçük ve sert tutuyor aslında...ön camdan veya yağmur sensöründen yani daha büyük aksamdan dolayı sallanması lazım. bakın sizde yok ben dahil 3 kişi düşüyor demiş demek ki genel bir sorun..neyse cem abi değiştirtsin, düşme kesilirse bende değiştirtirim..yoksa ne yapalım arada bir kaldırırız. ayna kalın tırnaklarla tutuyor belkide hafif kaygan bir şey sürülüp ileri itilip takıldığı için aşağı kayıyordur.. çıkarılıp temizlense belki geçebilir.. ayna çekince çıkıyor mu acaba yerinden..?

arabayı alınca ön camda leke olduğunu farketmiştim, hiçbir şey geçirmedi serviste pasta ile çıktı..kısaca montaj sırasında yağlayıcı vb maddeler bazı akşamlara bulaşıyor olabilir..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vallahi abi rock çı olmak en az 20 yılın ürünü ama sert rock ı sevmem, heavy metal türü..hard rock, blues, country favorimdir..e malum arabada biraz cıstak olmazsa olmaz zaten..(tekno ve elektroniği sevmem..şarkı dediğinde biraz söz olacak)..tabi klasik müziğin favorilerinide dinlerim .. ve türk müziği, beğendiğim popüler şarkılarıda dinlerim. ister halk isterse sanat müziği isterse klasik Türk müziği olsun.. bu da sizden gençte olsak tek kanal çocuğu olmamızdan..sevdirmiş, dinlemeye devam.. lisedeki müzik öğretmenimizin çabalarıda etkili bunda..piyano, cümbüş, keman, saz ile bize türkü şarkı söylettirirdi..

Hocam çaktırmadan "rock"çıymışsın...

Klasik mod, bas -1'de en fazla 8-10 arası dinleyebiliyorum, o bile fazla geliyor.

Ayna sıcakta düşüyor benim, müzikten değil, servis Otosan'dan değişim yetki talebinde bulundu, sonucu bekliyorum.

Müzikte kalite güç ile ölçülmez....

evet müzikte ses kaliteli temiz ve doğal olmalı..sanki konser dinliyormuşsunuz gibi..hiçbir konserdeki müzik, focus un sony sindeki gibi çıkmaz :)

arkadaşın bencede ek donanıma ihtiyacı olmamalı..ama zevk işte bangır bangır dinleyecekse..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.