Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hava Filtresinin Durumu?

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Puhaha Mersin'e bak Real'den böyle baskı görmedik :)

Yönetimden izinsiz mal satamazsınız efendim çünkü gol yedik ilk dakika :D çıkıyorum bu başlıktan daha da girmem :zha:

Hatice'ye değil neticeye bakmak lazım ......

Demiştim gol geldi bile...peeeee

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde hava filtresine içten ve dıştan hava tuttuk, zararı filan oluyor mu ?

Gözenekleri tıkıyorsunuz o şekilde hava filtresi bizim ciğerimiz gibi ne kadar rahat nefes alırsa o kadar iyi elinizle diğer elinize plastik yerini vurarak silkeleyip geri takın hava vurmayın....
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17,000 KM civarı bakıma götürdüm. O zaman değiştimişlerdi. Şu an 27,700 civarı. Bu km nin % 70 ini tamamen kış aylarında yaptım. Tozsuz ortam tabi, bu nedenle değiştirmeyim diye düşünüyordum 30,000 bakımına kadar. Ama değiştirsem mi acaba bende?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim 15.000 de 30.000 de Ozan'ınkinden 2-3 daha kirli. 5000-7500'de bir değiştirmeliyim kesinlikle.

Ozan benim araba 13000 km hava filtresine hiç bakmadım. Bakıma kadar beklesem mi yoksa değişsem mi? Değiştirmesi kolay mı?

Hava filtresi kutusunu sökmek en zahmetli kısmı. Aküye doğru olan vida beni uğraştırmıştı üşenip bırakmıştım o yüzden. Onun dışında hava filtresini çevir çıkar çevir tak, kısa ve basit bir iş diye biliyorum. Ozan görünce detayları verir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan benim araba 13000 km hava filtresine hiç bakmadım. Bakıma kadar beklesem mi yoksa değişsem mi? Değiştirmesi kolay mı?

Ben olsam değiştiririm ama bakıma gidince söyle tekrar değişmesin. Değiştirmek için 4tane civata acıyorsun ama Mertcanin dediği gibi uzun tornavida lazım civatalar lokma uclu. Bide filtre kutuya göre biraz büyük takması uğraşırıyor. Ama yaparsın.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.