Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hava Filtresinin Durumu?

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

En son yılbaşında istanbula giderken 128e sabitlemiştim 5.1 yakmıştı, geçen gün denizliye gittim çoğunlukla 123e sabitledim 5.5 yaktı.

km 7500 civarı, hava filtresini söktüm baktım temiz göründü ancak yinede değiştirdim.

Fotoğraftan anlaşılırmı bilmiyorum ancak bu filtrenin durumu nedir?

IMG_0853_zps28294343.jpg

IMG_0854_zpsf07ed09b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan filtreyi dışarıdan mı alıyorsun ve kaça alıyorsun??

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum.

Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum. Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico Ozan kutu duruyorsa resmini atarmısın
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum. Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico Ozan kutu duruyorsa resmini atarmısın qyry5abe.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum.

Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico

Tamam yaa... Tamamen unutmuştum Ümit'i .. Yaşlandım walla ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum.İçindeki filtrede mahle yazıyor mu? Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexicoOzan kutu duruyorsa resmini atarmısın Mahle yazıyorsa orjinal ama bu kutu dışardan ithal gelenlerden sıkıntı olmaz... Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum. İçindeki filtrede mahle yazıyor mu? Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico Ozan kutu duruyorsa resmini atarmısın

mahle yazısını göremedim.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çakır oto Ümitten aldım abi, başka şeylerde aldım kaça geldi tam bilmiyorum ama daha önce sorduğumda 30-35 gibi birşey demişti diye hatırlıyorum. İçindeki filtrede mahle yazıyor mu? Kutusu filan orjinal üzerindeki yazılar filanda orjinal ama çıkanı made in england bu made in mexico Ozan kutu duruyorsa resmini atarmısın mesaj boş :) Düzelttim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.