Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Far Cry 3 Oynayan Var Mı?

Önerilen Mesajlar

Far Cry 3 henüz alamadım; malum fiyat yüksek ve korsan oyun oynamama prensibine sahip birisi olarak belirli bir bütçe/zaman ile oyun alabiliyorum.

Far Cry 1 ve 2 oynadım; 2 bence çok keyifliydi; eksikleri vardı ama elde paslı g3 ormanın ortasında sürünürken gerçekten Afrika'da bir paralı asker gibi hissetmiştim...

3. oyun için bir çok yerde iyi eleştiriler okudum; hatta bir eleştiride oyunun dönemin en iyi FPS'i olduğu iddia ediliyordu...

Oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

oyun sandbox tarzında bir oyun gez dolaş atla zıpla uç paraşütle sınır yok :) senaryo güzel ama oynanış ayrı bir keyif. grafikler biraz zorlayabilir ama bilgisayar iyiyse sorun olmaz. Crytek oyun yapar da kötü olurmu hiç  :) ben de crysis 3 oynamayı planlıyorum crytek şirketinin bir başka mükemel serisi ama öğrenciyim malum para lazım  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oyun sandbox tarzında bir oyun gez dolaş atla zıpla uç paraşütle sınır yok :) senaryo güzel ama oynanış ayrı bir keyif. grafikler biraz zorlayabilir ama bilgisayar iyiyse sorun olmaz. Crytek oyun yapar da kötü olurmu hiç  :) ben de crysis 3 oynamayı planlıyorum crytek şirketinin bir başka mükemel serisi ama öğrenciyim malum para 

far cry3 ubısoft un.  crysis' ın yapımcısı olan craytek yoneticileri ,crysis te fikir ayrıığı yaşamış ve ortaklardan bazıları şirketten ayrılıp yine kardeş firmada yani ubisoft ta far cry ın son sersini bu yapım şirketi altında tamamlardılar..oyunun pıyasaya geç çıkmasının sebebide budur.. 

ayrıca oyn severlere MW3-HİTMAN ABSOLUTION VE UNCHARTED 3 ü şiddetle tavsiye derim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

far cry3 ubısoft un.  crysis' ın yapımcısı olan craytek yoneticileri ,crysis te fikir ayrıığı yaşamış ve ortaklardan bazıları şirketten ayrılıp yine kardeş firmada yani ubisoft ta far cry ın son sersini bu yapım şirketi altında tamamlardılar..oyunun pıyasaya geç çıkmasının sebebide budur.. 

ayrıca oyn severlere MW3-HİTMAN ABSOLUTION VE UNCHARTED 3 ü şiddetle tavsiye derim.. 

:( teknolojiden oyun piyasasından bu kadar mı uzak kaldım yahu hiç haberim yok bu olaylardan bir yenilenme süreci şart oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oyun sandbox tarzında bir oyun gez dolaş atla zıpla uç paraşütle sınır yok :) senaryo güzel ama oynanış ayrı bir keyif. grafikler biraz zorlayabilir ama bilgisayar iyiyse sorun olmaz. Crytek oyun yapar da kötü olurmu hiç  :) ben de crysis 3 oynamayı planlıyorum crytek şirketinin bir başka mükemel serisi ama öğrenciyim malum para lazım  :)

Bilgisayarda değil de Ps3 de oynuyorum yani grafikler PC'den kötü ama takılma yok =)

Crysis 3 de burnumda tütüyor ama ikisinden önce assassin's creed revelations a saplanıp kaldım; ben alana kadar fiyatlar düşer diye umuyorum; malum orjinal oyunlar pahalı ps3 de; öğrenci olmasam da beni de zorluyor...

=)

1 ve 2. oyunları zevkle oynadım... Far cry 3 de artık bir 6 ay içinde umarım...

MW3 güzeldi ama çok keyif verince kısa geliyor; online oynamaya uğraşıyorum... Hitman uzun süre oynayamam herhalde ( bknz. yukarıdaki sebep )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgisayarda değil de Ps3 de oynuyorum yani grafikler PC'den kötü ama takılma yok =)

Crysis 3 de burnumda tütüyor ama ikisinden önce assassin's creed revelations a saplanıp kaldım; ben alana kadar fiyatlar düşer diye umuyorum; malum orjinal oyunlar pahalı ps3 de; öğrenci olmasam da beni de zorluyor...

=)

1 ve 2. oyunları zevkle oynadım... Far cry 3 de artık bir 6 ay içinde umarım...

MW3 güzeldi ama çok keyif verince kısa geliyor; online oynamaya uğraşıyorum... Hitman uzun süre oynayamam herhalde ( bknz. yukarıdaki sebep )

bende ps3 var.mw3 u onlıne olaraka bende her hafta sonu sabahlıyorum..ile  oynamalarda bıraz çok vurulunca sıkıcı ama sonralarda ozellıkler kazanıyorsunz..takım değilde herkesi öldür kısmı guzel..(FREE-FOR-ALL) hem silahlar hemde bırtakım perk ler ile oyun tadından yenmıyor..istersnız benı psn arkadşı olarak ekleyın.. (gfb_levent)

hitman absolutıon çok nefis bir oyun.ama fps gibi değil.ayrıca oyunun turkçe olanıda var.hitman da bir görevi tamamlamak için bıraz kafa yormanız gerekıyor.herşeye açık bir oyun.mafia 2 homefront black ops ve red dead redemptıon bunlarıda tavsıye ederım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ps3 var.mw3 u onlıne olaraka bende her hafta sonu sabahlıyorum..ile  oynamalarda bıraz çok vurulunca sıkıcı ama sonralarda ozellıkler kazanıyorsunz..takım değilde herkesi öldür kısmı guzel..(FREE-FOR-ALL) hem silahlar hemde bırtakım perk ler ile oyun tadından yenmıyor..istersnız benı psn arkadşı olarak ekleyın.. (gfb_levent)

hitman absolutıon çok nefis bir oyun.ama fps gibi değil.ayrıca oyunun turkçe olanıda var.hitman da bir görevi tamamlamak için bıraz kafa yormanız gerekıyor.herşeye açık bir oyun.mafia 2 homefront black ops ve red dead redemptıon bunlarıda tavsıye ederım

İlk girişimde eklerim... Pek oynayamıyorum ama birlikte oynarız elbet... Bu aralar assassin's creed revelationsa tutuk durumdayım; onu bitirmeden başka oyun açmayabilirim  =)

Hitmanin son oyun hariç hepsini oynadım; çok keyifli oyundur ama şu an  2-3 ayda 1 oyun alabildiğim için uzak görünüyor.

Black ops ilk oyunu oynadım; 2.si için ucuzlamasını bekliyorum. Mafia 2 de güzeldi baya ama açıkçası pek sarmadı beni...

homefront ve red dead oynamadım; ikisi de nispeten ucuz aslında ama vakit yetmez herhalde...

PS3 mü alsam diyorum ara sıra ama ne zaman oynıcam ki ben onu :(

Uykudan feragat edip; haftasonu sabahları oynuyorum ben de ya da geceleri ( uykusuzluk zor oluyor tabi )... işten-güçten pek vakit olmuyor aslında; bazen 2-3 hafta düğmesine basamadığım oluyor...

Ama her şeyden uzaklaşmak için bire bir; şiddetle tavsiye. =)

İyi bir TV varsa Ps4 ü bekleyin de derim; sanırım yaz sonu gibi çıkacak...

abi ben farcry3 ü bitirdim ve elimde korsan cd si var isterseniz size verebilirim çok güzel bir oyun tavsiye ederim yani 

Teşekkür ederim ama sanırım PC için sendeki; bana uymaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk girişimde eklerim... Pek oynayamıyorum ama birlikte oynarız elbet... Bu aralar assassin's creed revelationsa tutuk durumdayım; onu bitirmeden başka oyun açmayabilirim  =)

Hitmanin son oyun hariç hepsini oynadım; çok keyifli oyundur ama şu an  2-3 ayda 1 oyun alabildiğim için uzak görünüyor.

Black ops ilk oyunu oynadım; 2.si için ucuzlamasını bekliyorum. Mafia 2 de güzeldi baya ama açıkçası pek sarmadı beni...

homefront ve red dead oynamadım; ikisi de nispeten ucuz aslında ama vakit yetmez herhalde...

Uykudan feragat edip; haftasonu sabahları oynuyorum ben de ya da geceleri ( uykusuzluk zor oluyor tabi )... işten-güçten pek vakit olmuyor aslında; bazen 2-3 hafta düğmesine basamadığım oluyor...

Ama her şeyden uzaklaşmak için bire bir; şiddetle tavsiye. =)

İyi bir TV varsa Ps4 ü bekleyin de derim; sanırım yaz sonu gibi çıkacak...

Teşekkür ederim ama sanırım PC için sendeki; bana uymaz...

RDR PS3 te efsanedır.red dead redemptıon nu kesın arşivinize koyun.izmirde olsanız bayag alışverışımız olurdu aslında... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RDR PS3 te efsanedır.red dead redemptıon nu kesın arşivinize koyun.izmirde olsanız bayag alışverışımız olurdu aslında... 

Evet kesin olurdu; anladığım kadarıyla siz de FPS seviyorsunuz; RDR'ı bayağı övdüler ama hiç fırsat olmadı. Şu elimdekini bitireyim; bir bakayım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.