Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Depo Yakıtla 2 Bin Km Yol

Özer Öztürk

Önerilen Mesajlar

Kuzey ülkelerinde seminer eğitim felan yoktu dimi şu aralar ;)

Öyle reklam et dur, üretilmeyen aracı.. :smiley2k:  temiz makul fiyatlı bi tane bulsan yapışmaz ya eline... :)

Kaç aydır hala şirkete alıcam bi tane palio van... içime sinecek bişey bulamadım, bulduklarım anasının nikahını istedi en geç önümüzdeki aya ille lazım 10 bin lira civarında 100 bin altı temiz bi palio.. iyisi denk gelirse 5-6 sene 250 bine kadar satmam, o vakte ölmez isem tabi :)...

Cidden he ben bile anlamadim o cumleyi. Gerci gecenin 3.30 unda o kafayla yazabildigime dua etmek lazim. 

Len neyini reklam edecem alti ustu palio iste.. Eger acelen yoksa bekle benimkini veririm sana. Ama once kendime yeni bi essek bulmam lazim. Daha buyuk bir bagaji olan bi alet almam lazim. Bikmaya basladim bundan. fiorino ya da caddy gibi birsey alasim var. Fiorino dah acok kafama yatiyor aslinda. Sirf motoru icin alacam zaten alirsam. He diger alternatif 3.16 compact. Ne alaka deme bende bilmiyorum. Alip turbolayasim var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cidden he ben bile anlamadim o cumleyi. Gerci gecenin 3.30 unda o kafayla yazabildigime dua etmek lazim. 

Len neyini reklam edecem alti ustu palio iste.. Eger acelen yoksa bekle benimkini veririm sana. Ama once kendime yeni bi essek bulmam lazim. Daha buyuk bir bagaji olan bi alet almam lazim. Bikmaya basladim bundan. fiorino ya da caddy gibi birsey alasim var. Fiorino dah acok kafama yatiyor aslinda. Sirf motoru icin alacam zaten alirsam. He diger alternatif 3.16 compact. Ne alaka deme bende bilmiyorum. Alip turbolayasim var. 

Sendeki bu turbo ile uğraşma azmine hayranım :) kendin uğraşmadan alamıon dimi orjinal turbonun keyfini... ne diyeyim allah ıslah etsin... :)

Senin bozeşşeğe gösterdiğin ilgiyi ben gösteremeyebilirim, en az 100 bin kafa yormasın istiom aldığım eşek... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.