Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Far Ampulu Değişimi

Levent Ö.

Soru

merhaba... uzun suredır forumda yoktum.herkese selamlar saygılar....  

aracımın far performansından memnun değilim..zenon düşünüyordum fakat mecek temın edemedim şimdilik.merceksiz xenonda asla kullanmam.normal  far ampulumu değiştirmek istiyorum..sizce en uygun olan hangısı.. ''philps photon xenon effect 5000k  gun ısıgı'' önerdiler ama bu tarz ampulleri deneyenler varmı.hem uzun hem kısa ampullerımı değiştirecegim.beyaz renk düşünüyorum.iyi yada kötu tecrubesi olanlar yardımcı olabılırmı? 

saygılar... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

focus 3'ün ampüllerinden memnun değilim, okuduğum yorumlardan Osram Night Breaker kullananlar memnun gibi geldi. ama aklıma takılan far ayarı kısmı ve ayar bozukluğu olur muydu? daha yüksek değerde ampül taksak farı karartır sanırım ?

Ampül olarak osram cool blue intense kullandım çok ta memnundum bixenona geçene kadar. Ampül gücü 55w ın üstünde olursa farlarınızı karartır.Far ayarı öyle çok bozulmaz sanmam.Ama kontrol edilmesinde tabi fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ampül olarak osram cool blue intense kullandım çok ta memnundum bixenona geçene kadar. Ampül gücü 55w ın üstünde olursa farlarınızı karartır.Far ayarı öyle çok bozulmaz sanmam.Ama kontrol edilmesinde tabi fayda var.

Teşekkürler cevaplarınız için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Far aydınlatmasından memnun olmayanlardan birisi de benim sanırsam. Gece aydınlatma performansını aynı watt değerini kullanarak arttırmak için ne tip ampüller ile değişim yapmak gerekli?

Bu konuyu detaylı olarak konuştuk. Ben philips xtreme vision tercih etmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bosch Plus 90 dan zamanında çok memnun kalmıştım şimdi de plus 120 Gigalight çıkarmışlar. 

http://www.oto-parca.net/Gigalight-Plus-120-H7-12V-55W-Cifti,PR-1786.html

Plus 120yi %130larla (Xtreme vision ve nightbreaker plus) karşılaştıran bir şey bulamadım o yüzden karar veremedim. Bir de zaten golften kalma 1 çift Philips all season yedek ampullerim var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende focus 3'umun far ampüllerini değişeyim diyorum  hem uzun hem kısa

elimde

H7 ultimate white light 12v 55w

Narva h1 rpw 4100k more white

bu ampuller sizce nasıldır arkadaşlar ? araç lacivert renk  ne dersiniz.. Bide servise kontrole gitmişken taktırayım mı yada dışarda mı ? teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
02.03.2017 - 17:09 tarihinde, okan ali yazdı:

Bende focus 3'umun far ampüllerini değişeyim diyorum  hem uzun hem kısa

elimde

H7 ultimate white light 12v 55w

Narva h1 rpw 4100k more white

bu ampuller sizce nasıldır arkadaşlar ? araç lacivert renk  ne dersiniz.. Bide servise kontrole gitmişken taktırayım mı yada dışarda mı ? teşekkürler

Olmasin mi bizimde bi beyaz ampülümüz ?

Nerede forumun lokomitifleri, nerede bu millet :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.