Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'üme Piano Black Tavan Kaplama Yaptım..

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar beğenileriniz için tekrar teşekkür ederim..

Yazın bana pek sorun çıkaracağını zannetmiyorum...Birincisi bir önceki arabam komple siyahtı oradan alışkınım..ikincisi,kapalı garajda muhafaza ediyorum,kullanmadığım zamanlar serin serin uyur yavru..:)

Bakımına gelince;evet çabuk çizilecek bir materyal,arabasıyla çok haşır neşir olmayana pek tavsiye etmiyorum,benim gibi temizlikte kıl olmak lazım bu tavanı koruyabilmek için..:)

Yaptırdığım yer ayrıca uyardı yıkamacıda tazzikli suyu çok yakından tutturma yoksa sıyrılabilir dedi..bunu göz önünde bulunduracağımki zaten yüzde 99 arabamı ben yıkıyorum..tavanıda bir bebeğin poposunu pudralarcasına narin davranırım artık silerken...biraz meşakatli olacak uğraşması ama..zevk ve hobi işte..adama herşeyi yaptırır..:))

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de çok beğendim. sıcak toplayacaktır ama siya araç olsaydı daha çok toplamayacak mıydı zaten. aracın tavan izolasyonu o sıkıntıyı aşar bence... güle güle kullanın, eşeğin aklına karpuz kabuğu böyle sokulurmuş demek ki :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Burak Koç,

Çok güzel olmuş. Bu uygulamaya artı olarak bence aynalarda bu uygulamaya dahil edilebilirdi. Ben o koca aynalardan sıkıldım açıkçası. Onları hareketlendirmek lazım. 

Bir de profil bilgilerinizde Arabam bölümünde bir yanlışlık var galiba. Bir göz atın isterseniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Burak Koç,

Çok güzel olmuş. Bu uygulamaya artı olarak bence aynalarda bu uygulamaya dahil edilebilirdi. Ben o koca aynalardan sıkıldım açıkçası. Onları hareketlendirmek lazım. 

Bir de profil bilgilerinizde Arabam bölümünde bir yanlışlık var galiba. Bir göz atın isterseniz. 

Aslında aynalar aklıma gelmedi değil ama emin olamadım tam nasıl durur diye..photoshopda aynaları karartıp bir göreyim dedim önce..

profili hallettim bu arada gözümden kaçmış hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz arabalara çok yakışıyor. Hocam renk yüzdesi arttığından ruhsatta bir problem olmasın? Daha önce birinden duymuştum.

dediğiniz doğru,normalde yasak..Artık çevirme olursa polis arkadaşın taktirine kalacağız...Ama sonuçta herşey yasak değil mi? APP plaka ,siyah camlar vs.

agrasif kullanmayıp göze çarpmassak vede çok ters bir polis arkadaşa denk gelmezsek pek sorun olacağını düşünmüyorum..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.