Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci 115 Hp Chip Tunning Uygulaması

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Dpf'nin yanma riski mi varmış?

Benim bildiğim en fazla tıkanıyor. Yüksek sıcaklığa zaten rejenerasyon için çıkıyor da fazla ısınmasına karşı önlem almışlardır diye tahmin ediyorum.

Yanmaz mı :) Arabanı bile yakabilir dolaylı olarak! Klavuzda detaylar mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dpf'nin yanma riski mi varmış?

Benim bildiğim en fazla tıkanıyor. Yüksek sıcaklığa zaten rejenerasyon için çıkıyor da fazla ısınmasına karşı önlem almışlardır diye tahmin ediyorum.

Illaki önlem alınmıştır ama yazılım sonrası daha yüksek bir ısıya ulaştığı için yanma riski yüksek mis.adam vw nin yazılım larini yapıyor ( abt ) .iddasi boyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eb de alsam performans olarak farkli olmasını isterim.modifiye candır. :)

Modifiye motoru riske atacaksa varsın hiç olmasın, hem ecoboost'un modifiyeye pek ihtiyacı yok.Modifiye olacaksa araç üzerinde bir sürü modifiye edilecek başka yerler var. ;)

Reklam kokan hareketler bunlar :)

Gerçeklerin de reklamı olur.. ;)  :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Modifiye motoru riske atacaksa varsın hiç olmasın, hem ecoboost'un modifiyeye pek ihtiyacı yok.Modifiye olacaksa araç üzerinde bir sürü modifiye edilecek başka yerler var. ;)

Reklam kokan hareketler bunlar :)

Gerçeklerin de reklamı olur.. ;):D

Ecoboostum olmasını isterdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yüksek Performans = Düşük motor ömrü

Sanmıyorum ki Ferrari'ler Lambo'lar 300.000 km yapıyor.

Modifiye düşük bütçe ile yüksek sonuçlar elde etmenin en basit ancak en riskli yolu. Garanti bitince ufukta 116d veya 320d görünmezse "kara tren spek" deneyebilirim ben de  :kıhkıh:

Dizel tercih edilmesinin sebebi de yakıt tüketimi saçma derecede yükselmiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımda yazılım ile birlikte DPF iptali yapılmadı. Yanlızca yazılım yapıldı. Şuana kadar motorda herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Yazılımdan sonra 10000 km daha yol yaptım. Performansa gelince tabikide yazılımsız dizellere göre bir adım önde. Ama yazılımsız bi ecoboost ile kıyaslanamaz tabiki. Yazılım yaptırmak isteyenler unutmasınlar ki  sadece aynı beygir gücüne sahip diğer dizel araçlara göre performans  kazanacaklar. Bana sorarsanız yazılımdan memnunmusun diye EVET derim. Ancak şunu da söylemeliyim yazılımdan sonra da sizi geçecek bir çok araba olacaktır. Fazla büyük beklenti içinde olmayın. Aynı beygir gücündeki dizellerden önde olmak isterseniz yaptırın. Bir de jant lastik değiştirirseniz performans kaybedeceğinizi unutmayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.