Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 Tdci 115 Hp Chip Tunning Uygulaması

Bekir Gülcü

Önerilen Mesajlar

Yeterince yola aktarılıyor merak etme :) Ben hiç kayıp olmadan aktarmasını istiyorum :)

Pzero nero ve Rosso'ları çok övüyorlardı lastikleri de değiştirecek olursanız göz atın bence :)

Frenlere bir müdahale planı var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok şuanda frenlerin durumu iyi. balatalar 15000 km önce değişmişti, yarı bile olmamıştır. Normal fren sisteminin dışında başka bir müdahale yapmayı düşünmüyorum. 

Lastik ebatları ile de oynamayı düşünmüyorum şuanda. çünkü beğendiğim orjinal OZ marka jant  iK8JuuO.jpg

ve lastikler 5000 TL yi buluyor.Ama (Eibach) yay takmayı düşünüyorum yakın bi zamanda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Focus Severler.

Herkesin merakla beklediği 1.6 Dizel motora chiptunning uygulamasını dün gerçekleştirdim. Bir takım aksilikler ve zorluklar olsa da başarı ile sonuçlandırdık.

Chip tunning uygulamasından önce araca Dyno testi yaptık. Testin sonuçlarını paylaşacağım sizlerle. Yazılımdan sonraki Dyno testini ise pazartesi veya salı günü yapacağım onunda sonuçlarını paylaşacağım. Ve öncesi-sonrası kıyaslamasını göreceğiz.

Merhabalar,

Uygulama yapilali 3 hafta olmuş nerdeyse şuan ki durum nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

hakket ten chipi yapan kayboluyor :)

forumdan biriside 1.0 'a chip yaptırmıştı sanırım ...  onun da pek sesi çıkmıyor ... 

1.0 eb den sonra kendimede yazılım yaptırdım :) ameliyat olmuştum. Tekrardan buralardayım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

Geçmiş olsun, hoş geldin, nasıl şimdi daha iyi kaçıyor musun?

teşekkürler hocam. hoş bulduk...Szilerin eline düşünce yaptığınız yorumlara inanmaktan başka çare yok. Her ne kadar annem ve babam da doktor olsada, dikey pozisyondan yatay pozisyona geçince; direksiyonunuza ne kadar güvensenizde, işler sakat :D

daha kaçamıyorum hocam :) omuz atroskopisi... 2 ay daha servisde kalacağım. klasik askerlerin bakım vakti... ama daha iyi kaçacakmışım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhabalar,

Uygulama yapilali 3 hafta olmuş nerdeyse şuan ki durum nedir ?

Merhaba arkadaşım.

Chip den sonra herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmadım henüz. Bu haline çok alıştım. Eski haline dönsem arabadan soğurum belkide :)

Bir de boya koruma yaptırdım geçen gün. arabayı alalı neredeyse2 yıl oluyor. kılcal çizikler de çok gözüme batmıştı. şimdi yeni gibi oldu. 

yani herşey yolunda arkadaşlar.  ^_^

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bekir bey merhaba.yazilim yaptirirken partikul filteresini iptal ettirdiniz mi acaba? Ben bunun gerekli olduğunu soyleyen ve yazilimda iyi bir yerde olduğunu idda eden biriyle tanistim ve filtreyi iptal etmeden dizelde yazilim yapnam diyor.kafam karisti açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.