Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e Paçalık

Önerilen Mesajlar

biraz tuzlu oldu ama 76 tl..bende orjinal ürün kullanma hastalığı vardır..

üzerinde ford logosu ve made in germany yazısıyla geldi, 2 adet paçalık, montaj dübelleri ve montaj broşürü..

gelmesi 10 gün sürdü..bu sabah taktırdım, serviste fotolarıda çektim..

215(ve kullanırsanız 225) lastiğin atacağı çamur ve taşların kapıya vurmasını engelleyecektir, özellikle kış lastiği

kullanıyorsanız..geçen haftaki karlı buzlu günlerde de lastiğin attığı kar ön kapının altında yarıya kadar gelip donmuştu.. artık paçalıktan öte geçemezler..

yandan taşması çok ideal ama altı, aşağı doğru hafif uzun..ideal yumşaklıkta üretilmiş..bir şekilde bir yerlerden inseniz bile kolay kolay kırılmaz..

DSC_0389.JPG

DSC_0388.JPG

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de eski aracımdan beri düşündüğüm fakat sonuçlandıramadığım bir istek,önceki aracımdan biliyorum kapı altları sıçrayan çamur,taş vs den dolayı kırmızıdan beyaza dönmeye başlamıştı.Taktırdığınız isabet olmuş darısı benim çamurluğa,hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat konusunda da çok da pahalı gelmedi bana, sonuçta oldukça faydalı bir ürün ama benim asıl kafama takılan yeri çamurluğa sürten kısmın boyayı çizmesinden korkuyorum ben. Belki böyle bir şey söz konusu bile olmaz ama, arada kalan toz kum taneleri vs titreşimle buraları çizebilir diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güle güle kullanın. çok iyi yapmışsınız. Çok da şe yarıyor. Bazı ülkelerde kanuni zorunlulukmuş. Örneğin endonezya gibi... Bende ebay dan aldım. 4 tanesi 19 $. ancak kasımda verdiğim sipariş elime ocak 16 da gelebildi. artık umudu kesmiştim siparişten :)) arka paçalıklarda 1 cm kadar boşluk var. düzeltilebilir delik yerleri ile oynanırsa. orjinali gibi hiçbir şey olamıyor tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat konusunda da çok da pahalı gelmedi bana, sonuçta oldukça faydalı bir ürün ama benim asıl kafama takılan yeri çamurluğa sürten kısmın boyayı çizmesinden korkuyorum ben. Belki böyle bir şey söz konusu bile olmaz ama, arada kalan toz kum taneleri vs titreşimle buraları çizebilir diye düşünüyorum. 

ürün yumşak ve kaportayı öpüyor.. montajdan önce benim uyarmama gerek kalmadan kaporta ve çamurluk içini spreyle temizlediler..

sonra montajını yaptılar..önceki aracımda orjinal olarak vardı..altını bilemem tabi sökmeden ama görünürde bir zararı olmadı..

asıl zararı olsa şu suv türü, ford ranger veya tugain türü araçların etrafındaki koruyucu siyah plastikler zararlı olur, çünkü onlar daha sert malzeme, inşallah bir şey olmaz..

diğer yorumlar içinde teşekkürler herkese.. kaportanıza taş değmesin temennisiyle, iyi sürüşler :)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ürün yumşak ve kaportayı öpüyor.. montajdan önce benim uyarmama gerek kalmadan kaporta ve çamurluk içini spreyle temizlediler..

sonra montajını yaptılar..önceki aracımda orjinal olarak vardı..altını bilemem tabi sökmeden ama görünürde bir zararı olmadı..

asıl zararı olsa şu suv türü, ford ranger veya tugain türü araçların etrafındaki koruyucu siyah plastikler zararlı olur, çünkü onlar daha sert malzeme, inşallah bir şey olmaz..

diğer yorumlar içinde teşekkürler herkese.. kaportanıza taş değmesin temennisiyle, iyi sürüşler :)

O zaman güle güle kullanın, servisten mi temin ettiniz. Ve ön iki tarafa mı?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman güle güle kullanın, servisten mi temin ettiniz. Ve ön iki tarafa mı?

servisten.. (tuzlu dememin sebebi o zaten dışardan bulunsa belki 20-30 tl dir) ve sadece önlere..arka tamponumuzun altı boyasız ya, gerek duymadım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun çok iyi olmuş benim de uzun zamandır yapmak istediğim bir uygulama ben uygun ve güzel görünümlü bulabilirsem ön ve arka tarafa taktırmayı düşünüyorum hb araçlarda bence mutlaka olması gereken bir parça arka taraf tavana kadar çamur oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.