Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e Paçalık

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...

Abi çok uzun zamandır arabama almak istediğim şey paçalık.Hatta keşke zorunlu olsa dediğim bir parça açıkcası her arabada.Ben şu ürünü almayı düşünüyorum fiyat olarak gayet iyi.Acaba Beyaz boya yaptırıp boyasak mı ne dersiniz.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Focus-3-4dr-Soft-plastic-Mud-Flaps-Splash-Guard/1743583739.html

Abi çok uzun zamandır arabama almak istediğim şey paçalık.Hatta keşke zorunlu olsa dediğim bir parça açıkcası her arabada.Ben şu ürünü almayı düşünüyorum fiyat olarak gayet iyi.Acaba Beyaz boya yaptırıp boyasak mı ne dersiniz.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Focus-3-4dr-Soft-plastic-Mud-Flaps-Splash-Guard/1743583739.html

Bir de bunu buldum daha kibar duruyor gibi.

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Ford-Focus-sedan-hatchback-Mud-Flaps-Guard-Mudguard-Fenders-Splash-Flaps-4pcs-lot/1590943880.html

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Merhaba iyi günler bende aracıma paçalık arıyorum ama bir türlü istediğim fiyatta bulamadım Antalya Otokoç a sordum önlere 135 Tl fiyat çıkardılar uygun fiyata orjinal bulabilir miyim yarıdımcı olursanız sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba iyi günler bende aracıma paçalık arıyorum ama bir türlü istediğim fiyatta bulamadım Antalya Otokoç a sordum önlere 135 Tl fiyat çıkardılar uygun fiyata orjinal bulabilir miyim yarıdımcı olursanız sevinirim.

montaj dahil fiyattır.. parça indirimi kampanya olduğu bir zaman alın.. 75 e almıştım 2 sene önce.. alman malı..

kendiniz montaj edin, ben servise ettirmeme rağmen dübellerden biri çıktı, çünkü takarken usta bunda ne var edalarında montaj kılavuzunu yırttı attı, monte etti, 3 çeşit ebat var, büyük deliğe küçüğünü takmış, pırtıp çıktı kaldırıma sürtünce, az yüksekten inerken. sonra sanayiden büyük dübel aldım yeniden taktım, hala sorun yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sebep? Niye zorunlu olsunki?

Yağmurda arkadaki araca su çamur sıçratmak bana göre değil. Onun çamurunu çekmek zorunda değilem bea. Hemde arabamın yanları kirlenmiyor

Montajını çamurluğu delerek mi yapilıyor yoksa davlunbaza mı ?

Her birinde 2-3 adet geçmeli plastik yada vida var. Olan deliklere takılıyor. Extra bir delik açılmıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.