Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Yakıt Deposundan Ses Gelmesi

Ali Keskin

Soru

Okyanustan geçip derede boğuldukları başka bir konuda bu bence :yeah:

mazot tam doluyken yaklaşık çeyrek düştüğünde ve yarıya inene kadar geri giderken bir anda durunca yada ani kalkış ve hemen duruşta lambur lumbur depoda çalkalanan yakıtın sesi geliyor aracın içine.

bunun sebebi ise depo içine dalga kıran dediğimiz engelleri koymadıkları için olsa gerek...

Benzinlilerde de var mı acaba bu ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende böyle bir ses yok,hiç olmadı....Ümit söyledikten sonra da baktım duyamadım,hatta arabayı ileri geri ani durdurdum,yavaş yavaş giderken sağlı sollu manevra yaptım ama duyamadım...Acaba sizin söylediğiniz ses başka bişey mi?Benim arabada duyduğum sesler sol kapıdaki trimlerden gelen tırıltı sesi ile yÜksek hızlardaki rÜzgar sesi..Ha birde kışlıkları takınca çok hafiften bir yol sesi duyuyor gibiyim ama hiç rahatsız olmuyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de bu ses var. Park yerinden çıkarken denedim, gerçekten normalden fazla gibi. Bu zamana kadar dikkat etmemiştim ancak bugün dikkatle dinleyince normalden fazla bir çalkalanma sesi var malesef. Arabanın deposu full sayılır 15 km yol yaptım henüz. belki azalında daha az ses oluyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar benim focus 3 te böyle bir sorun yok varsada beni rahatsız eden bir ses olayı yok.yaklaşık 1 haftadır arabamı kullanıyorum bu forumda olsun başka sitelerde olsun focus 3 le alakalı cok sert eleştiriler yapılıyor.yok ses alıyor,yok tıkırtı geliyor ne bileyim bir sürü şikayet ediliyor.ben 1 haftalık deneyimimle ama buna karşılık 10 yıllık ehliyet sahibi olarak kullandığım diğer marka renault laguna,mazda 3,seat toledo,honda civic,toyata avensis,ford focus2 gibi araçlara göre cok samimi söylüyorum bence en az 5 gömlek fazla yeni focus3.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de pek dikkatimi çekmedi, ama pek ses dinleyen biri de değilim. Tevfik'in önerisi ile Bocelli dinliyorum... :)

Alttaki mesaja sonradan cevaptır, almaz mıyım, özellikle "Sogno" hem parça hem albüm olarak favorim. Trafik daha bir tahammül edilir hale geliyor!!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.