Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus ST

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben direkt otosan satış planlamadan aldığım cevabı iletmiştim. Şuan böyle bir planları yok. Gelmeyecek kelimesi kullanılmadı. Talep etsin isteyenlerTalep edince getireceklerse talep edelim :P

Talep edin tabi bunlar biriktikçe düşünürler sonuçta para kazanacak onlar da. RS bile satışa çıktı bu ülkede.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu arabayı bi şekilde getirdi diyelim otosan, aldık kullandık. Düşün bakım zamanı geldi arabayı servise götürdün. Usta öyle pel pel bakacak. Bu ney la diye. Düşün artık adam benim arabanın altı vites olduğunu anlamak için vitese baktı, st görünce ne hale gelir sen düşün. İçin elverecek mi bırakıp gelmeye :) Şimdiki arabamı bile bırakmaya kıyamıyorum. Yetkili servisler bile çakal çukal dolmuş, düzgün usta varsada ben görmedim. Ha bu araba bizim olsa fena mı olur, olmaz tabi :)

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bildigim o motor ilk defa geliyorsa butun calisanlara egitim veriliyor o motorla ilgili. Yilda 15-20 tane araba icin o masrafa girmiyorlar demekki, anlamadim gitti

Eğitim olur da merkez bayiilere daha çok bu arabalar gelir. İstanbul en büyük merkez haliyle.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi şaka herhalde bu RS bu ülkede baştan yaratıldı kaç defa St mekanik olarak farksız sayılır. Herşeyi yapılır yani kimse telaş yapmasın. Sadece motor 2.0 ve süslü araba o kadar

Mutlaka yapılır da atıyorum Giresun Ford bayisine götürünce bu ne diye bakacaklardır. Daha önce bir ST için sanırım konu geçmişti. Araba en son İstanbul Zeytinburnu civarındaydı toplanmıştı vs.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.