Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 Style'da şehir içi Güvenlik Sistemi Var Mı ?

Engin Günfer

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

aracım 2012 model style plus ve aracımda aktif şehiriçi güvenlik sistemi var. Aracınızda bu sistemin var olup olmadığını anlamak için test edin. İki kişi karşılıklı bir büyük çarşaf tutsun duvar misali. Aracınızla çarşafa doğru sürün eğer araç durursa, aktif şehiriçi güvenlik sistemi vardır. Biz arkadaşlarla bu şekilde denedik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracın menüsünde ls safety açma kapama seçeneği var. ama bugüne kadar hiç kendi kendine fren yaptığına şahit olmadık (yapabileceği durumlar oldu). ne zaman devreye giriyor ki bu zamazingo?

bir de bu tcs'yi (esp) default olarak devre dışı bırakmanın bir yolu var mıdır? bu şekilde kullanmak çok daha keyifli geldi de bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracın menüsünde ls safety açma kapama seçeneği var. ama bugüne kadar hiç kendi kendine fren yaptığına şahit olmadık (yapabileceği durumlar oldu). ne zaman devreye giriyor ki bu zamazingo?

bir de bu tcs'yi (esp) default olarak devre dışı bırakmanın bir yolu var mıdır? bu şekilde kullanmak çok daha keyifli geldi de bana :)

Hız 30un altında olmalı. Son anda giriyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ya ben arabaya karşıda denedim son 1cm kaldı yine devreye girmedi. ben bozuk olabilir mi diye düşünüyorum

Lidar sistemi, çaprazda olursa veya öndeki aracın tam arkasında değil de biraz yandaysa city stop çalışmayabiliyor. Videoda izlediğiniz gibi yüksek tutulmuş bir çarşafla deneyin; önce araç menüsünden kontrol edin, açık olsun; bir kaç kez denedikten sonra veya arkadaşlarınız hayattan ve çarşaftan yıldığında hala çalışmadıysa servise karşı deneyin...

Servis de çözemezse; benim ahmet dursun stop dediğim, tüm hızlarda, sağ ayağı ortadaki pedala bastırma şiddetine göre çalışan sistemi kullanın.  ^_^ (sizin sistemin adı değişik olabilir )

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba.Benim aracım 2012 Style Plus (katlanan ayna,otomatik park ve ısıtmalı ön camlar var)  ancak menüde aktif güvenlik bölümü yok.Dikiz aynasının arkasında geniş bir siyah bölüm ve bir adet led gibi  bir şey mevcut.Aktif güvenliğin olması gerektiğini düşünyorum ancak menüde olmayınca kafam karıştı.Sizce durum nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba.Benim aracım 2012 Style Plus (katlanan ayna,otomatik park ve ısıtmalı ön camlar var)  ancak menüde aktif güvenlik bölümü yok.Dikiz aynasının arkasında geniş bir siyah bölüm ve bir adet led gibi  bir şey mevcut.Aktif güvenliğin olması gerektiğini düşünyorum ancak menüde olmayınca kafam karıştı.Sizce durum nedir?

Ekranın yazılımı güncellenmeli. Aracınız da var gözüküyor sistem en azından kutusu mevcutmuş (ön camda oldukça geniş kutu)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.