Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 De Görünen Hoparlör Sıkıntısı

Guest mustafa badem

Soru

arkadaşlar hepinize merabalar bildiginiz gibi f3 de aşırı derecede rahatsız edici hopörlörden gelen patırdı takırtı sesleri. bu sıkıntıya bir türlü çare bulamadım. Acaba diyorumki pert bi f2 den hopörler alsam benim f3 e olurmu merak ediorum??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ya ben şanslıyım ; yada arabamı çok seviyorum hiçbir sorunu beynim algılamıyor ...

arabada mp3 dinliyorum ; ama en az 320 kbps değerinde olacak şekilde dikkat ediyorum , ve dibine kadar sesi açtığım oluyor :)  radyoda açınca halı dövüyormuş gibi

ses çıkıyor ok ama , dinlediğiniz audio kalitelerinede dikkat edin ...  

şu istanbul görüşmesi olsada ; şu sorunları araba başlarında bir dinlesek ....

paranoyak oldum bende arabada ses dinler oldum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende dusuk devirde gelen bir ses var gostergenin oralardan aman aman :D Nisan bulusmasinda dinleriz hepberaber :D

Göstergeyi hallettin mi sen?

Şu başlıktaki "Muazzam" kelimesini çıkartsam mı; çok anlamsız geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende dusuk devirde gelen bir ses var gostergenin oralardan aman aman :D Nisan bulusmasinda dinleriz hepberaber :D

Göstergeyi hallettin mi sen?

Şu başlıktaki "Muazzam" kelimesini çıkartsam mı; çok anlamsız geliyor bana.

Yok çarsamba gunu halledicem :)

Evet baslik biraz sinir bozucu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bahsettiğim sünger fotoğrafraki daire içindeki sünger, eğer bu yeterli gelmiyorsa sesin büyük kaynağı bu oluyor üzerine birşeyler daha yapıştırarak içerideki yalıtım süngerini tutması sağlandığında sesi kesiyor. Bunun için trimi komple sökmeye gerek yok, kol kısmındaki parçayı söküp içeriye bakarsanız bu sünger direk karşınızda. Ben yaklaşık 1,5cm ilave yaptım.

fotoraf0126_zps3440b262.jpg

Fotoğraf fordistten alıntıdır.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben 2-3 kez söküp çeşitli şekillerde sünger takviyesi denedim çare olmadı bir süre sonra tekrar başlıyor. Tek çaresi orj. kaplamayı söküp iç sacın tamamını ses sistemi yapanların yaptığı gibi kaplamak, kısmet olursa havalar ısınınca o şekilde bir kaplama yapmaya çalışacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.