Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Buz Beyaz Focus 3 Boya

ufuk özdemir

Soru

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar.Buz beyazı focus aracımın kaputta ve bazı muhtelif yerlerinde pas lekesine benzer sarımsı lekeler var.Tırnakla bastırarak kazıdıgımda çıkıyor.Ama defalarca araç yıkatmama rağmen gitmedi.Bu lekeler aldığımdan beri var ve çok dikkatli bakınca anlaşılıyor.Bu lekeleri çıkarmak içn ne yapmak gerekiyor.Servise bi götürsem mi?Söyleyin ha dostlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Özel olarak yapan kişiler veya kurumlar servisten daha iyi bir iş çıkaracaktır diye düşünüyorum ben.

Yani yapılacak iş belli.Araç o sarı lekelerden kurtarılacak.Belki özel olarak bu işi yapan kişiler araca daha güzel bir görünüm kazandırır ama ben onun peşinde değilim.Sadece aracı olması gerektiği duruma getirsin yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeri gelmişken sorayım ben bu boya işi için servise gittiğimde güncel yazılım varsa yüklemelerini istesem,şu beleş kış bakımından talep etsem çok şey istemiş olur muyum.Bana suyunu çıkarma derler mi?Bu Seyit'in hiç sıfır arabası olmadı.Seyit'e çok görmeyin bu soruları:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeri gelmişken sorayım ben bu boya işi için servise gittiğimde güncel yazılım varsa yüklemelerini istesem,şu beleş kış bakımından talep etsem çok şey istemiş olur muyum.Bana suyunu çıkarma derler mi?Bu Seyit'in hiç sıfır arabası olmadı.Seyit'e çok görmeyin bu soruları :)

Boya temizliği için kil uygulaması yeterlidir, daha yeni boyada pastaya gerek yok, kil sonrası cila ± boya koruma iyi olur. Boya koruma hariç ödenecek bedel 100 TL'yi geçmemeli, o da kil emek yoğun bir uygulama olduğundan...

Kış bakımı zaten servis taahüdü olduğu için istemenizde bir sakınca yok. Ama atla deve bir şey değil kendiniz de yapabilirsiniz.

Yazılım güncelleme talep edebilirsiniz, muhtemelen cevapları "sıkıntı yoksa bakıma geldiğinizde bakalım" olur, tabii kafadan "güncelleme yok" da denebilir.

Boya lekelerini üretici hatası olarak görüp ücretsiz yaparlarsa güncelleme için zorlamayın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Boya temizliği için kil uygulaması yeterlidir, daha yeni boyada pastaya gerek yok, kil sonrası cila ± boya koruma iyi olur. Boya koruma hariç ödenecek bedel 100 TL'yi geçmemeli, o da kil emek yoğun bir uygulama olduğundan...

Kış bakımı zaten servis taahüdü olduğu için istemenizde bir sakınca yok. Ama atla deve bir şey değil kendiniz de yapabilirsiniz.

Yazılım güncelleme talep edebilirsiniz, muhtemelen cevapları "sıkıntı yoksa bakıma geldiğinizde bakalım" olur, tabii kafadan "güncelleme yok" da denebilir.

Boya lekelerini üretici hatası olarak görüp ücretsiz yaparlarsa güncelleme için zorlamayın derim.

Anlaşıldı.Arabayı temize çıkaralım gerisi dert değil.Cevaplar için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.