Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracıma 8" Navigasyon Ve Multimedya Çalar Cihazı Taktım....

Önerilen Mesajlar

Bir ara GPS anten yeri ile ilgili sorular vardı, onun için yazıyorum.

Malum daha kafamıza göre bir araç bulamadık. Arama yaparken bir ilanda aşağıdaki resmi gördüm. Araçta orijinal Ford navigasyon olduğu belirtilmiş ve fotoğraftan da görülüyor bu. Ama antenin yeri... kelebek gibi afedersiniz.

blank.gifblank.gifhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz-x-paket-smart-paket-sunroof-orjinal-navigasyonlu-87407530/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmedoviç ben bu Çin işi cihazlarla otomatik parkın hiç bir zaman çalışacağına inanmıyorum :) böyle devam yani

Görsel ve komut eklemek zor değil sadece her araçta olmadığı için standart değil yani yapılır. Basit şeyler bunlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara GPS anten yeri ile ilgili sorular vardı, onun için yazıyorum.

Malum daha kafamıza göre bir araç bulamadık. Arama yaparken bir ilanda aşağıdaki resmi gördüm. Araçta orijinal Ford navigasyon olduğu belirtilmiş ve fotoğraftan da görülüyor bu. Ama antenin yeri... kelebek gibi afedersiniz.

blank.gifblank.gifhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz-x-paket-smart-paket-sunroof-orjinal-navigasyonlu-87407530/detay/

navigasyon orjinal ancak, montaj sonradan :) orjinalde ayrı bir anteni yok tavan anteni ile birlikte çalışıyor. amcamın koyduğu yer ilginç, direk içi en uygunu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cihaz+tv anteni+geri görüş kamerası ve montaj dahil 1199 tl.kredi kartınada taksit imkanı var..

Güzelmiş. Biraz da araç içi gündüz fotoları paylaşabilirmisin? Neye benziyor gündüz gözüyle, ben fazla dikkat çekicek diye korkuyorum bu tip şeyler de.  

Edit: Arabam başlığında bir kare gördüm biraz daha yakından detay rica etsek :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulan ne safım yaa? içimden  "ya otomatik park çalışmıyormuş, boşver" filan diyorum... yahu benim arabada zaten otomatik park yok ki :zha:

Ama sesli komut çalışmıyormuş, o da olmadı.. çünkü arabaya her bindiğimde mutlaka kullanıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaşlar ben van dan alıcam ürünü
arkadaşlarımla ses sistemlerimizi taktığımız bir abimiz var
ürün 1700 lira dedi  şu an ki sürümde dediğiniz gibi otomatik ppark sistemi 
etkinliğini kaybediyor
ürünü alacağımız abimiz gerçekten esnaflığın haricinde sevidğimiz de bir abimiz
dedi ki  15  20 gün sonra yazılım güncellemeli ürün gelecek firmayla görüştüm
bu yazılım  güncellemesiyle 
otomatik park sistemi  aktifleşecek ve diğer problemler ortadan kalkacak dedi
aşlınca sizlerle de paylaşırım ( resimli olarak ta  )

markası da yanlış hatırlamıyorsam  cyclone  olması  lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar Bey, Taktığınız cihazın tam olarak markası nedir? Navix lere bakıyorum 6.5 inç deniliyor. 8 inç bulamadım hiçbir yerde
Black panter diye geçiyor markası satan adam istanbulda 5 aydır kullanıyorum tek sıkıntı yaşamadım....
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.