Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracıma 8" Navigasyon Ve Multimedya Çalar Cihazı Taktım....

Önerilen Mesajlar

evet değişiyor istediğin resmi koyabilirsin yükleyebilirsin fotoğraf albümünden:)

Hadi yaa :( begendim ya :D peki bir soru daha geri gorus kameri nereye takildi takilirlen kesme bicme yapildimi ? Plakanin uzerindeki aydinlatmanin oraya konuldu galiba da engel oldumu herhangi birseye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi yaa :( begendim ya :D peki bir soru daha geri gorus kameri nereye takildi takilirlen kesme bicme yapildimi ? Plakanin uzerindeki aydinlatmanin oraya konuldu galiba da engel oldumu herhangi birseye

onuda foto atıcam yarın ford ambleminin olduğu plastik kapak kesildi ve ford yerinide yapmış altyapı hazır yani işaretli olan yer vardı orası kesildi montajı yapıldı...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onuda foto atıcam yarın ford ambleminin olduğu plastik kapak kesildi ve ford yerinide yapmış altyapı hazır yani işaretli olan yer vardı orası kesildi montajı yapıldı...

Nasil ya ? Sen geriye takinca amblem altindan mi cikiyor kamera ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracınızla birebir uyumlu olmayan, bazi fonksiyonlari deaktivite eden ya da degistiren parçalardan uzak durun bence... Elektronik sistem arizalari sonucu olusacak sikintilarda Otosan cok pis problem cikartiyor, garantiyi devre dişi birakıyor...

Bende bundan korkuyorum abi...Mesela tft gösterge ve ledli far taktırsam araca sonradan elektrik aksamdan çıkan sorunu garanti karşılar mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bundan korkuyorum abi...Mesela tft gösterge ve ledli far taktırsam araca sonradan elektrik aksamdan çıkan sorunu garanti karşılar mı ?

"Aracınızla birebir uyumlu olmayan, bazi fonksiyonlari deaktivite eden ya da degistiren parçalardan uzak durun bence" denmiş..

sizin takmayı düşündüğünüz şeyler zaten Ford'un orjinal parçaları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Aracınızla birebir uyumlu olmayan, bazi fonksiyonlari deaktivite eden ya da degistiren parçalardan uzak durun bence" denmiş..

sizin takmayı düşündüğünüz şeyler zaten Ford'un orjinal parçaları.

Ledli far takıldığında arıza ışığı yanıyor maalesef...Birebir uyumlu değil demekki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayılrı olsun, güle güle kullanın.

En çok istediğim modifikasyonu yapmışsınız.

Ekranı kapasitif denilen full dokunmatikmidir? Yani iphonelar gibi sağa sola çekmesi tuşa basması rahatmı?

teşekkür ederim kullanımı çok rahat çözünürlük videodan çok daha iyi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel görünüyor, iki çekincem var:

1. Açılışı çok uzun, bir radyo dinlemek için o kadar beklememeliyim.

2. Kullanımı sürüş esnasında tehlikeli olabilecek bir dikkat yoğunlaşması gerektiriyor.

Kısacası otomobil ortamına uyumu bence hala tam sağlanamamış bir multimedya ünitesi.

Fiyatına göre performansı gördüklerime göre yorumlarsam hiç fena değil.

Uzun vadeli güvenilirlik elbette her zaman bir soru işareti.

Meraklısı için iyi bir oyuncak!

TV yok mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.