Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracıma 8" Navigasyon Ve Multimedya Çalar Cihazı Taktım....

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bugün Istanbul'da Doğubank alt katta iki dükkanda Serdar'ın cihazı gördüm ve aracı takılı olmadan denedim.

Yan sanayii ürün için hiç fena değil, ekran kullanımı başarılı ve hızlı.

Genel olarak işçilik de fena değil.

Kamerasız biri 1.000, diğeri 1.200 TL istedi.

Marka da Navix diye geçiyor.

Şu yani: http://www.navix.com.tr/?urun-15-NAVIX-2012-FOCUS-NVX-9912DHD-2012-YENi-FOCUS-MULTiMEDYA-NAViGASYON.html

Büyük ekran diye tutturanlara cazip bir alternatif doğrusu.

15_kucuk.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Istanbul'da Doğubank alt katta iki dükkanda Serdar'ın cihazı gördüm ve aracı takılı olmadan denedim. Yan sanayii ürün için hiç fena değil, ekran kullanımı başarılı ve hızlı. Genel olarak işçilik de fena değil. Kamerasız biri 1.000, diğeri 1.200 TL istedi. Marka da Navix diye geçiyor. Şu yani: http://www.navix.com.tr/?urun-15-NAVIX-2012-FOCUS-NVX-9912DHD-2012-YENi-FOCUS-MULTiMEDYA-NAViGASYON.html Büyük ekran diye tutturanlara cazip bir alternatif doğrusu.
Ben memnunum Cem abi yeni mondeo gelene kadar bununla devam :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Cem Boneval,

Bizde Cem hocam toplantıda şişmiştir şimdi deyip üzülüyorduk... :P

Dün dündür bugün bugün...

Aşk olun bu arada, vakit harcayıp piyasa araştırması yapıyorum, karşılığında iğneli sözler, hiç olmadı!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Direksiyon kumandaları en eski modellerde bile çalışır. Ama tak kullan değildir. Direksiyon kumandalarından gelen soket cihazda varsa mutlaka çalışır. Ama her düğmenin ne iş için kullanıldığını tanıtmak gerekir. Bunun için menüde bir ayar bölümü vardır. Oraya girersiniz mesela ekrandan ses aç (vol+) dokunup ardından direksiyondan o düğmeye basarsınız. Böylece direksiyondak her düğmeyi tanıtmış olursunuz.

Bunun gereği ne. Çünkü bir araçta bt düğmeleri varken aynı aracın diğer versiyonunda olmayabilir. Böyle bir durumda bt ekrandan dokunularak kullanılır.

Bunun en iyi örneği Opelde vardır. Opelde bt olmayan araçlarda bile direksiyonda bt düşmeleri vardır. BT.li bir navi taktığınızda bu düğmelere atama yapabilirsiniz.

Ben bu cihazları sahimbin de 800tl.ye görmüştüm. İstanbulda bir yerdi ama bulursam eklerim buraya.

fiyatı 870tl yapmışlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navigold-ford-focus-2012-uyumlu-navigasyonlu-oem-double-teyp-96984814/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.