Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Zetec S Body Kit

Önerilen Mesajlar

Bu ikisini gördükten sonra bundan sonraki arabam hb olacak dedim. Zaten sedan aldığıma azıcık pişmanım, hb çok hoşuma gidip duruyordu, bunlar bitirdi beni resmen. Tabi bu jantların farkı da olabilir. Ama body kit acayip yakışmış. Arabanın çenesini kaldırmış gibi duruyor ama, olsun.

Ümit jant konusun da sana sonuna katılıyorum..gerçekten muhteşemler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bir arkadaşımın çalıştığı servisten bu kit için 2.800 tl fiyat aldım telefonla görüşürken 2 bin tl gibi bişey gel gör demişti gördüm çokta güzel ama fiyat fazla geldi açıkcası daha uygun yaptırabilceğimiz bir yer varmı acaba? bide ist-aksarayda bu tarz yerler var acaba oralara gitsek alsak uygun olurmu?

servisteki arkadaş 2 seçenek var ya serviste yaptır yada hiç yaptırma dışarda yan sanayiler çok kalitesiz olur dağalır gider parana yazık dedi:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir arkadaşımın çalıştığı servisten bu kit için 2.800 tl fiyat aldım telefonla görüşürken 2 bin tl gibi bişey gel gör demişti gördüm çokta güzel ama fiyat fazla geldi açıkcası daha uygun yaptırabilceğimiz bir yer varmı acaba? bide ist-aksarayda bu tarz yerler var acaba oralara gitsek alsak uygun olurmu?

servisteki arkadaş 2 seçenek var ya serviste yaptır yada hiç yaptırma dışarda yan sanayiler çok kalitesiz olur dağalır gider parana yazık dedi:)

fiber parça çok dayanıksız oluyor gerçekten. su birikintisine hızla girip tampon ekini kırmıştı arkadaşım. Yakından bakınca bir dünya işçilik kusuru oluyor, tam oturmama yamulma vs gibi sorunlarıda oluyor. yan sanayi değilde fiber olacağına olmasın bencede.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Petekli tampon panjuru orjinal olarak 325 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Yanındaki ucgen bakalitler de R-L 325 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Tampon eteği 630 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Talep edilmesi durumunda otosandan araştırılacaktır.

Elimde ST marsbiyel bakaliti mevcut kdv dahil adet fiyatı 350 tl.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Petekli tampon panjuru orjinal olarak 325 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Yanındaki ucgen bakalitler de R-L 325 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Tampon eteği 630 tl kdv dahil otosan fiyatıdır.

Talep edilmesi durumunda otosandan araştırılacaktır.

Elimde ST marsbiyel bakaliti mevcut kdv dahil adet fiyatı 350 tl.

O petekleri dusunmustumde 650 lira cok para o plastik parcalar icin.

Marsbiyeller dusunulebilir siyah siyah kotu duruyor. O da adedi 350 demissiniz boya-takma 1000 lirayi bulur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklisiniz bu ürünlerin sirkülasyonu çok olmadığı için ithalattan çok tercih edilmiyor o yuzden otosandan geliyor .

Ben kendi ithalatımız sırasında ya da başka kanallardan bulabilirsem size bildiririm.

Marsbiyeller ST marsbiyel otosanda yok ben ortalama bir fiyat verdim sizin fotoğraflardaki marsbiyel bakalitleri

350 tl body kit olarak geciyor yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Parça kodları konusunda problem yaşamamanız için otosanın getirdiği body kitin kodlarını buldum (ztec mi değil mi bilmiyorum, siz daha iyi biliyosunuzdur). Ben araştırıyorum Er-Ol otomotiv tamamına fiyat verebilirse süper olur.

G4G5bzw.png

Tabi birde stok durumu mühim.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.