Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Zetec S Body Kit

Önerilen Mesajlar

Fordun orjinal yeni focus 3 için yaptığı body kit. Nasıl getirilir orasını bilemiyorum. Otosandan ulaşabilirmiyiz onuda bilmiyorum ama alınması şart :) hele hele şu 18"liklerle -Bazı fotolarda 17"lik var karışma olmasın-

Ford-Focus_Zetec_S_2012_800x600_wallpaper_02_zps4edd68bd.jpg

Engin abi senin arabayi boyle yapalim :)

Ford-Focus_Zetec_S_2012_800x600_wallpaper_03_zpsd9994f95.jpg

2012-Ford-Focus-Zetec-S-Photo-2_zpsbaf13137.jpg

Ford-Focus-Zetec-S1_zps7006d901.jpg

İşte bu !

ford-focus-zetec-s-1-0-litre-ecoboost-car-review-0_zps92f061ca.jpg

img_5390_zpsb600852a.jpg

Ozan buda senin araba :)

ford-focus-1-6-tdci-115-zetec-s-5dr-4562118-1_zps4769dc84.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyazlar benim için sanki. :D

Aynen abi :)

beyazlar mükemmel, aytozu bile güzel göründü gözüme :D

Aynen Ozan seni gaza getirsinde beraber alalim diye :) Arabaya en başta yapilmasi gereken bu tampon alti parcalar tam anlamiyla bir body kit degil ama en azindan o plastiklerden iyidir. Siz nasil dayaniyorsunuz anlamiyorum açık renk araç sahipleri olarak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen abi :)

Aynen Ozan seni gaza getirsinde beraber alalim diye :) Arabaya en başta yapilmasi gereken bu tampon alti parcalar tam anlamiyla bir body kit degil ama en azindan o plastiklerden iyidir. Siz nasil dayaniyorsunuz anlamiyorum açık renk araç sahipleri olarak :)

Neyle alıyom ya :D milli piyango filan çıkması lazım o zamanda SLK alırım :P

Renkten vurmaaa :D büyük konuştumda ondan böyle oldu, geçen sene paso gri araba almam diye dolanıyordum A3 SL bakarken grileri direk kapatıyordum al sana gri oldu :D benzinliyi alaydım benimkide gece gri olcaktı :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyle alıyom ya :D milli piyango filan çıkması lazım o zamanda SLK alırım :P

Renkten vurmaaa :D büyük konuştumda ondan böyle oldu, geçen sene paso gri araba almam diye dolanıyordum A3 SL bakarken grileri direk kapatıyordum al sana gri oldu :D benzinliyi alaydım benimkide gece gri olcaktı :)

Gece gri candir ya :) Hergun yikatasin gelir yeni yikanmis halini gor :)

Neyse onu bunu birakta arayalim yarin otosani mi artik nereyi aricaksak :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte bu !

ford-focus-zetec-s-1-0-litre-ecoboost-car-review-0_zps92f061ca.jpg

img_5390_zpsb600852a.jpg

Bu ikisini gördükten sonra bundan sonraki arabam hb olacak dedim. Zaten sedan aldığıma azıcık pişmanım, hb çok hoşuma gidip duruyordu, bunlar bitirdi beni resmen. Tabi bu jantların farkı da olabilir. Ama body kit acayip yakışmış. Arabanın çenesini kaldırmış gibi duruyor ama, olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gece gri candir ya :) Hergun yikatasin gelir yeni yikanmis halini gor :)

Neyse onu bunu birakta arayalim yarin otosani mi artik nereyi aricaksak :rolleyes:

yarın tüm bursu ev kirasına veriyorum kredi kartı neyle ödencek bilmiyorum :D:D

orjinaller çizilmesin diye kışlıklara demir jant alayım dedimde yemediğim laf kalmadı evden :D spoileri hala bilmiyorlar :D o yüzden sen al ben bakarım burdan :D

koyu renk iyi hoşta açığında kullanımı rahat cidden :D dayımın arabaya tersaneden demir tozu gelmiş komple zımpara gibiydi üzerine çamur filan berbat duruyordu siyah araba. Kil yaptık yıkadık cila bile atmadan pırıl pırıl oldu araba dayımda tekrar aşık oldu ama daha bagajı silerken kaput tozlanıyor arkadaş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ikisini gördükten sonra bundan sonraki arabam hb olacak dedim. Zaten sedan aldığıma azıcık pişmanım, hb çok hoşuma gidip duruyordu, bunlar bitirdi beni resmen. Tabi bu jantların farkı da olabilir. Ama body kit acayip yakışmış. Arabanın çenesini kaldırmış gibi duruyor ama, olsun.

Bende iştahlandim yaa :D

Arabam açık renk olsa yemek yemezdim alırdim valla !!! :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.