Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Brc My 11 Lpg Dönüşümü

Önerilen Mesajlar

hayırlı olsun. umarım sorunsuz binersiniz. ben de brc düşünüyorum. eylül ayında klima açık iken herhangi bir sıkıntı oldu mu?

teşekkür ederim çok az bir düşüş var çekişte başka bir sıkıntı yok.

vsr menüsünü aktif ettirin taktırırsanız. zorlama anında %80 lpg %20 benzin kullanıyor araba. tabi kitiniz my 11 ve üstü olmalı

Kubilay Yıldırımbayazıt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim çok az bir düşüş var çekişte başka bir sıkıntı yok.

vsr menüsünü aktif ettirin taktırırsanız. zorlama anında %80 lpg %20 benzin kullanıyor araba. tabi kitiniz my 11 ve üstü olmalı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 3 e ilk lpg taktiranlardan biriyim cok memnunum 11000 km oldu taktirali daha tik yok dizelciler kiskanmasin sonar sehir ici 36 lt 2.560 tl lt si 450 km cogu var azi yok sehir ici disini yazmiyorum (motor haric garanti ile sikinti olmuyor lpg servisi 100 bin garanti veriyor yada 2 yil )

brc de garanti belgesi düzenlenen her araca 25 000 tl lik bir sigorta var brc sigorta diye. motoru da bu sigorta kapsamında garantiye alıyorlar benim araç ortalama 22-25 krş şehir içi 18-21 krş şehir dışı yakmakta.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama benim ki brc degil subaplarla ilgili birsey soylendimi size bilmiyorum ama subaplar 50000 km sonar belki degisme geregi duyulabilirmis ceik subap olmayanar varmis maliyeti simdilik malzeme-iscilik 650-700 tl civari bilginiz olsun olacak diye birsey yok ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama benim ki brc degil subaplarla ilgili birsey soylendimi size bilmiyorum ama subaplar 50000 km sonar belki degisme geregi duyulabilirmis ceik subap olmayanar varmis maliyeti simdilik malzeme-iscilik 650-700 tl civari bilginiz olsun olacak diye birsey yok ama

evet bilgim var o konuda. vsr sistemi subapları soğutmak için kullanılıyor. 50000 km de yakıttan yapılan karın yanında 700 tl hiçbirşey değil. belki triger bakımında bende sübapları değiştiririm çelik olanlarla.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BRC MY 11, kokpitdeki lpg göstergesinde 4 yesil ışık var ve yakıt bitmeye yakın 1 yeşil ışık kalıyor ve yanıp sönüyor bir süre sonra sesli ikaza geçiyor

bu sesli ikaz sırasında lpg yi kesmiş benzinlemi gidiyoruz anlamına geliyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cvb gördüm ilgin alakan için saol

landirenzo işçiliğini bildiğim bi yer temiz çalışıyorlar ama yarın öbür gün doğuya tayin çıkar servis konusu sıkıntılı oralarda

brc' de servis sıkıntısı yok işçiliğini bilmiyorum ama kurumsal bir yere benziyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bende sorun yok. bir kez sigorta kutusu temassızlık yaptı bende kutuyu söktürüp sigortayı düz bağlattım herhangi bir sıkıntı yok şuan. 5500 km falan oldu :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah.cidden ekonomik oluyor demek ki . Belki bende bir gün LPG taktiririm. İcime sinse anında taktiririm :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.