Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Brc My 11 Lpg Dönüşümü

Önerilen Mesajlar

On 17.01.2016 at 13:02, Ahmet Kara said:

Yaklaşık 3 hafta önce bizim mk3 de Lpg' lendi. 500 km kadar kullanıyorum teknik anlamda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım şükür. Tek dikkatimi çeken durum ise kabin içine gelen ses düzeyi biraz arttı sanki, onu da 1000 km kontrolüne gittiğimde soracağım. Montaj ise geçen yıl da corolla aracıma montaj yaptırıp çok memnun kaldığım Ankara Mavi Denizlerde yapıldı.

Özellikle uzun yolda gidip gidip benzin ibresinin yerçekimine karşı koyması insanı sevindiriyor açıkçası. Son ölçüm değerim de 260 km. de (yklş. 200 km şehirler arası 60 km şehir içi-K.kale gibi küçük şehirde) 20,07 litre lpg oldu. yani  7,72 lt/100 km oldu. Montaj resimlerim ise,

IMG_0799.JPG

IMG_0800.JPG

IMG_0803.JPG

IMG_0805.JPG

IMG_0806.JPG

slmlar size sormak istediğim bi konu var geçen hafta focus 3 hb aldım araçta silindir tank vardı simit taktırmak istedim lpg servisinin verdiği cvp egsoz altta o yüzden simit araçlar muayaneden geçemez dedi şaşırdım bu doğru mudur..tankı söktürdüm sabah yetkili serviste powershift güncelleme yaptırıcam sonra simit taktırıcam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.