Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Brc My 11 Lpg Dönüşümü

Önerilen Mesajlar

sam0236z.jpgsam0238t.jpg

pipo sistemi

sam0239b.jpg

1200 m barlık regülatör

sam0241tq.jpg

turuncu enjektörler 150 beygirlik motorlara kadar kullanılabiliyormuş..

sam0242b.jpg

ecu

sam0243al.jpgsam0245q.jpgsam0246j.jpg

enjektör rayları manifolt üzerindeki boş vida deliklerine monte edildi

sam0251z.jpg

motor komple görünüm...

sam0254q.jpg

aracımda kalın stepne vardı. simit tank için uygundu 50 litrelik simit depo kullanıldı 39-40 lt gaz alıyor. lastikçi arkadaştan birde ince stepne aldım bagajda biraz yer kaybı oldu ama sorun değil. lpg takılalı 800 km falan oldu sorun yok gibi gözüküyor bakalım hayırlısı

saygılar

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun. Temiz bir montaj olmuş gibi görünüyor. Belki, 40 lt lik bir depo kullanarak daha fazla bagaj alanı koruyabilirdiniz.

Kisa ve orta vadede tecrubelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

teşekkür ederim umarım olumlu tecrübelerimi paylaşırım hep :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim umarım olumlu tecrübelerimi paylaşırım hep :)

İnşallah hep olumlu olur :)

Bu arada; ECU Sigorta Kutusunun üzerine monte edilmiş görünüyor. Sigorta Kutusunu açma ihtiyacı oluştuğunda sıkıntı çıkarmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah hep olumlu olur :)

Bu arada; ECU Sigorta Kutusunun üzerine monte edilmiş görünüyor. Sigorta Kutusunu açma ihtiyacı oluştuğunda sıkıntı çıkarmaz mı?

ısıdan uzak en uygun yer orasıydı kablolar hareket edebiliyor rahatlıkla açılıyor denemiştim montaj sırasında
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun bayramdan sonra bende Prins taktırmayı düşünüyorum inşallah.

bende prinsi düşündüm ama adanadaki bayii motor garantisi veremeyiz dediği için vazgeçtim

sadece 0 km araçlara veriyoruz dediler bana. bende garanti şartları ve biraz pahalı olmasından dolayı prinsten vazgeçtim

brc ise garanti belgesi düzenlediği her araca 25 bin tl lik sigorta yapıyor. lpg kaynaklı her türlü arızada bu sigorta devreye giriyor ve masraf karşılanıyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gaz nereden dolduruluyor ?

dolum ağzını demek istediniz herhalde egzoz çıkış tarafında dolum ağzı ile egzoz arasında 15 cm var ve muayeneden bu şekli ile geçti Kubilay Yıldırımbayazıt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

focus 3 e ilk lpg taktiranlardan biriyim cok memnunum 11000 km oldu taktirali daha tik yok dizelciler kiskanmasin sonar sehir ici 36 lt 2.560 tl lt si 450 km cogu var azi yok sehir ici disini yazmiyorum (motor haric garanti ile sikinti olmuyor lpg servisi 100 bin garanti veriyor yada 2 yil )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.