Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Navigasyon & Müzik Sistemi

Önerilen Mesajlar

Haberin varda yazdınmı ki buraya :D

şaka bi yanada adam aradı siparişleri aldın mı diye bide ekrandan falan bahsetti ama hangisini tarif ettiğini anlamadım anlatamadı sizi çağırdığını deneyeceğini ve satılır mı diye sordu resim at dedim bende :) sen biliyor mu neyden bahsettiğini
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şaka bi yanada adam aradı siparişleri aldın mı diye bide ekrandan falan bahsetti ama hangisini tarif ettiğini anlamadım anlatamadı sizi çağırdığını deneyeceğini ve satılır mı diye sordu resim at dedim bende :) sen biliyor mu neyden bahsettiğini

ben ona demiştim 5" navigasyonlu bul diye, bugun buldum gel bak ona göre sipariş vericem dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben ona demiştim 5" navigasyonlu bul diye, bugun buldum gel bak ona göre sipariş vericem dedi.

adam ne gaza gelmiş öyle herşey getirecem herşey diyo acayip heyecanlı yeminle fena para kıracak herif dedim yan sanayi mi yok abi benimki orijinal yedek parça :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Konuları takip ediyorum ama sabit bi fikir yok sanırım kimsede henüz ses ve navigasyon sistemi için takıp kullanan var mı şuan bizde gidip alsak ?

Ben bu ay istanbula gittiğimde anteni ve SD kart işini halledicem ve çalıştırıcam navigasyonu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.