Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Navigasyon & Müzik Sistemi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar nette dolaşırken bu tür bir navigasyon ve müzik sistemi buldum sizce takılabilir mi nasıl bir cihaz yorumlarınızı alayım

cihazın özellikelri:

5.1 Surround

• Aux Giriş
  • Ek Monitör Çıkışı
  • Hafıza Kart Girişi
  • Kamera Girişi
  • Subwoofer Çıkış
  • USB Portu
  • iPod Uyumu

Gelişmiş Özellikler

• Bluetooth
  • CD-R / CD-RW Uyumlu
  • Changer Kontrol
  • Dahili TV
  • Direksiyondan Kontrol
  • Dokunmatik Ekran
  • Dvix
  • EQ
  • Handsfree
  • Kumanda
  • MP3
  • Navigasyon (GPS)
  • Taşınabilir Ön Panel
  • WMA
  • cihazın markası navigold ,2yıl garantili ve 1100 tl fiyatı ,aracın direksiyon kumandası ile de uyumlu cihaz..şekil olarakta güzel duruyor benim hoşuma gitti siz ne düşünürüsünüz arkadaşlar ????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Otomobiller HakkındaTeknik ve Faydalı BilgilerElektronik Sistemleri" kategorisinden "Focus GarajıFocus IIIModifiyeSes & Görüntü Sistemleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun linkini bende vermiştim siz istanbulda mısınız adamlara görüştüm çok defa video çekin içeriğini görelim dedim yoğunum diyo bayramdan önce alacam ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun linkini bende vermiştim siz istanbulda mısınız adamlara görüştüm çok defa video çekin içeriğini görelim dedim yoğunum diyo bayramdan önce alacam ama

Serdar abicim yap bi delikanlilik al sunu bide guzel video cek bizde aydinlanalim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

telefon kullanımı aynı şuan ki teypte yaptığınız gibi yapılabiliyormuş

Bluetooth hakkında bilgi

Aracınızda seyahat ederken telefonunuz çaldığında,cihaz müziğin sesini otomatik olarak keser ve siz telefonunuzu elinize almadan hem araç sürüşünüze devam edebilir ve görüşmenizi yapabilirsiniz.karşı tarafın sesini araç hoparlörlerinden duyarsınız.görüşmeniz bittiğinde otomatik olarak müzik kaldığı yerden çalmaya devam eder.aynı zamanda sürüş halinde yine telefonunuzu almadan teybin dokunmatik ekranını kullanarak istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz yalnız park sönsörü ile ilgili bir açıklama yok .sesli komutta nasıl olur bilmiyorum ..aceba sesli komutta sesimizi teyp mi algılıyor yoksa başka bir mikrofon var mı bilmiyorum eğer başka bir alıcı varsa sesli komutta bazı fonksıyonları kullanabiliriz sanırım zaten sesli komut u pek kullanmıyorum ben.ama park sensörü önemli o nasıl olur bilemiyorum.arkayı geri görüş kamerasıyla hallederiz de ön ne olur bilemem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.