Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Navigasyon & Müzik Sistemi

Önerilen Mesajlar

telefon kullanımı aynı şuan ki teypte yaptığınız gibi yapılabiliyormuş

Bluetooth hakkında bilgi

Aracınızda seyahat ederken telefonunuz çaldığında,cihaz müziğin sesini otomatik olarak keser ve siz telefonunuzu elinize almadan hem araç sürüşünüze devam edebilir ve görüşmenizi yapabilirsiniz.karşı tarafın sesini araç hoparlörlerinden duyarsınız.görüşmeniz bittiğinde otomatik olarak müzik kaldığı yerden çalmaya devam eder.aynı zamanda sürüş halinde yine telefonunuzu almadan teybin dokunmatik ekranını kullanarak istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz yalnız park sönsörü ile ilgili bir açıklama yok .sesli komutta nasıl olur bilmiyorum ..aceba sesli komutta sesimizi teyp mi algılıyor yoksa başka bir mikrofon var mı bilmiyorum eğer başka bir alıcı varsa sesli komutta bazı fonksıyonları kullanabiliriz sanırım zaten sesli komut u pek kullanmıyorum ben.ama park sensörü önemli o nasıl olur bilemiyorum.arkayı geri görüş kamerasıyla hallederiz de ön ne olur bilemem

eskiden park sensörü mü vardı ya kendinizi köreltmeyin teknolojinin kurbanları olmayın :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

park sönsörünün direksiyon çevirmeyi azaltmasının dışında daha önemli marifetleri var bence hem arkadaki hemde öndeki engelleri bize haber veriyor biz görmesek bile .sonuçta arkada ve önce sağda solda engeller olabiliyor sürücünün göremeyeceği. focusun sensörleride bu açıdan benim çok hoşuma gidiyor her sönser ayrı ayrı çalışıyor bu da çok güzel birşey nerde ne var biliyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

park sönsörünün direksiyon çevirmeyi azaltmasının dışında daha önemli marifetleri var bence hem arkadaki hemde öndeki engelleri bize haber veriyor biz görmesek bile .sonuçta arkada ve önce sağda solda engeller olabiliyor sürücünün göremeyeceği. focusun sensörleride bu açıdan benim çok hoşuma gidiyor her sönser ayrı ayrı çalışıyor bu da çok güzel birşey nerde ne var biliyorsunuz
benimde gözlerim var ama :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gözler siz aracın içinde iken gözünüz aracın dışında değil ama .aracın her yerini gösteriyor bu sensör sağ sol arka ön .her sensörüde ekranda ayrı ayrı gösteriyor bu da çok güzel birşey bence ..sistemi kullanan focusun bu sönsörlerinin ne kadar güzel olduğunu bilir vallaha diğer sönserlere benzemez bu :) sen soruyorsun bu söylüyor:) sen sor ben söyleyim diyor ,adı üstünde sensör :pist:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gözler siz aracın içinde iken gözünüz aracın dışında değil ama .aracın her yerini gösteriyor bu sensör sağ sol arka ön .her sensörüde ekranda ayrı ayrı gösteriyor bu da çok güzel birşey bence ..sistemi kullanan focusun bu sönsörlerinin ne kadar güzel olduğunu bilir vallaha diğer sönserlere benzemez bu :) sen soruyorsun bu söylüyor:) sen sor ben söyleyim diyor ,adı üstünde sensör :pist:
benim ihtiyacım yok o sansörlere maraba arabamdan memnunum :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.