Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Abim Için Otomobil Önerisine Ihtiyacım Var !

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Bizim buralarda mı gariplik var bilmiyorum da kiralık sedan şirket arabalarını saymazsak Bravo, C 180 komp, e90 320d, e90 lci 320d, Focus III'ten daha sık gördüğüm araçlar. Ya da bana öyle denk geliyor bilemiyorum.

Fiat çok kaba ve basit tabiriyle bünyesinde bulundurduğu ve işbirliği yaptığı markalarla Vw'nin italyan kardeşi olarak bile nitelendirilebilir bence de başına Tofaş gelince insanların güveni bitiyor malesef.

İkinci ellerinin durumu da çok vahim değil bence ve uzun vadede yürüyeni edeni nasıl olur bilmem de Multijet'in gerçekten iyi bir motor olduğu ortak kanıydı zamanında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tjet 105 290 nm'lik motorun abartacak hiç yönü yok özellikle 115 tdci karşında..

:rolleyes:

Bence siz doktor bey amca, ne istediğinize karar verin? elma mı armut mu ? Klasik mi yeni mi?

Neren ağrıyor demezsen ben senin nereni muayene edeceğiiimmm daaaa :)

bu bravoların 300nm tork 120hp dizel motoru yokmu ? kamyon gibi :) ben var biliyorum ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Batar o zaman. Zaten bir ayağı çukurda.

Bildiğim kadarıyla ticari sınıfta işleri iyi, Chyresler a da ismini koyduktan sonra lüks sınıfta az da olsa canlanma yaşadılar. Bunun dışında Fiat sadece A ve B segmentinde başarılı oldu, modern dizel teknolojisini geliştirdiği D segmenti Croma ve Tipo sınıfında zaten iyi değildi..

C sınıfından çekilmesine dair ileti kesin bilgi değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla ticari sınıfta işleri iyi, Chyresler a da ismini koyduktan sonra lüks sınıfta az da olsa canlanma yaşadılar. Bunun dışında Fiat sadece A ve B segmentinde başarılı oldu, modern dizel teknolojisini geliştirdiği D segmenti Croma ve Tipo sınıfında zaten iyi değildi..

C sınıfından çekilmesine dair ileti kesin bilgi değil.

C sınıfı ve üstünde pek birşey yapamadılar dünya çapında bakınca. Ticari iyidir sanırım. Fakat şirketin durumu kötüymüş. Avrupa krizi vurmuş. Amerika'yı bilmiyorum açıkçası. Ama o arabaların avrupada önemli bir pazarı olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir arkadaşım vardı 0 getz alacam dedi. sen bir sedan al dedik dinletemedik. bir sene sonra satmak için yer arıyor. 0 araç alırken biraz daha fazla karşılaştırma yapmak lazım.

benim önerim şu şekilde olur 1- jetta 2- yeni astra sedan 1,6. bunun dışındada hiç bir araba almazdım.

1- jettanın avantaj - dezavantajları:

+ 1.2 turbo motor vergi avantajı, daha az yakıt tüketimi, daha fazla tork, geniş iç hacim, daha geniş bagaj hacmi, 6 hava yastığı.

- iç tasarımı zayıf hatta direksiyondan radyo kumandası bile yok?

2- yeni astranın avantajları- dezavantajları:

+ şu anda en yeni sedan. yani 0 aldığınız araç daha uzun süre yeni astra olarak adledilecek, elektronik çekiş kontrol sistemleri, 6 hava yastığ, daha iyi iç tasarım, ilerde benzin yükü çok gelirse lpg ye dönüş imkanı

- mtv si daha yüksek, bagajı jettaya göre biraz küçük

sınır 52 civarı olsa idi yeni astrayı tek geçerdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.