Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiat 126 Bis Kullanan Var Mı?

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

Arkadaşım almıştı ünv. öğrencisi iken; çok çekti(k) elden çıkartmak ta zor oldu.

Arka koltuk altında; çalıştığında aracın içinde durulmuyor, ne kadar güvenli tartışılır. Tavsiye edeceğim son araç olur.

Foto var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sevmem ki...ama megane 1 ve megane 2 türkiyede görevini yerine getirmiştir..onun dışında toros hala keçi gibidir..cliolarsa dargelirli aileler için birnevi kurtuluş olmuştur...ama megane 3 ü hiç sevemedim içini cok zorladım binince kendimi iyi hissetmek için olmadı ama bunu sevdim nebiçim işse belki sende binsen seversin Aydın bana öyle geliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sevmem ki...ama megane 1 ve megane 2 türkiyede görevini yerine getirmiştir..onun dışında toros hala keçi gibidir..cliolarsa dargelirli aileler için birnevi kurtuluş olmuştur...ama megane 3 ü hiç sevemedim içini cok zorladım binince kendimi iyi hissetmek için olmadı ama bunu sevdim nebiçim işse belki sende binsen seversin Aydın bana öyle geliyor..

Ben reno'nun direksiyon sisteminden nefret ediyorum Abi; hissiz zevksiz birşey.

Bu yüzden reno ne yaparsa yapsın bana yolu sürüş zevki vermediği sürece yaklaşmam yanına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben reno'nun direksiyon sisteminden nefret ediyorum Abi; hissiz zevksiz birşey.

Bu yüzden reno ne yaparsa yapsın bana yolu sürüş zevki vermediği sürece yaklaşmam yanına.

GT Line serileri fren-direksiyon-yol tutuş kriterlerinde çok iyi; öyleki arka koltuğa özellikle bindirdiğim ortalama 90kg lik iki kişiye rağmen arka tarafı savurmaya çalıştığımda araç ısrarla direniyordu, savrulursa da geri izine hızla ve ikincil salınımlar olmadan dönüyordu.

Tüm bunlara karşılık araç sert ve yol sesi alıyor, trimleri ise Astra ve Focus gibi hoşuma gitmedi bu kez, tercih meselesi elbet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.