Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

80'ler - 90'lar

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Birde sarı düğmeleri olan soccer modeli vardı. iPhone cebimize girene kadar, siz vitaminken biz bunlarla oynuyorduk. Bundan sonra hesap makinalı bir casio almıştım. Acayip havalıydı. Telefon numaralarını kaydediyordu. :)

FocusClubTr--1347451060.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap makina gibi olanlardan benimde vardı ama şimdi ne marka ne modelini hatırlıyorum..

Sonra adidas almıştık karne hediyesi felandı yani :D dokunmatik tuşu vardı; onunla kronometre çalıştırıyordu felan, koşu saati

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Offf lanet saat ya; okulda bundan olanların etrafında bir kalabalık oluşurdu.

Zengin çocukları hemen kendini belli ederdi öbek halinde gezerlerdi :kıhkıh:

Aldırmak için 3 ay babamın kafasının etini yedim. Şimdi anlıyorum adamın neler çektiğini. :)

Hesap makinalı olan buydu.

FocusClubTr--1347453157.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap makina gibi olanlardan benimde vardı ama şimdi ne marka ne modelini hatırlıyorum..

Sonra adidas almıştık karne hediyesi felandı yani :D dokunmatik tuşu vardı; onunla kronometre çalıştırıyordu felan, koşu saati

Adidas deyince ilk aldırabildiğim Mekap ve Esem harici spor ayakkabı bilekli bir Nike idi. :) Kapalıçarşıda kaçak satarlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldırmak için 3 ay babamın kafasının etini yedim. Şimdi anlıyorum adamın neler çektiğini. :)

Hesap makinalı olan buydu.

FocusClubTr--1347453157.jpg

Benim de 1984te lise bitirme hediyem. Hesap makineli bir Casio saatti.

Adidas deyince ilk aldırabildiğim Mekap ve Esem harici spor ayakkabı bilekli bir Nike idi. :) Kapalıçarşıda kaçak satarlardı.

Yine 84te ÖSSde Tıp Fak kazanma hediyem ise Pronike ayakkabı idi. Çok net hatırlıyorum. Brüt asgari ücret 3600 TL falan iken (şimdi 880 TL sanırım) 3000TLye alınmıştı. Babamın maaşının 3te biri falandı. Kıçıkırık bir basket ayakkabısı. Biz ankaradaydık menekşe pasajından almıştık. Ne sevinmiştim o zaman.

Bir nesil heba olmuş be Engin :(

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bilekli puma istemiştim almışlardı sağolsunlar.

O zaman daha nike'tan haberim yoktu, Abimin haberinin olduğunu eve gidince anlamıştım :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın izmirde Barçın ozaman sema-şanm sinemasının köşesinde kücücük bir dükkandı şimdi bir bak...iki büyük katlı işhanı ve izmirin en büyük spor magazası...düşü kazanılan parayı

Bizim ayakkabı alışveriş yaptığımız 2 yer vardı. Spor ayakkabısı ise Barçın; diğer her tür ayakkabı için Şafak kundura (Çankaya)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.