Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Almayı Düşünüyorum

Ali Z.

Önerilen Mesajlar

Peki sen beyaz mı istiyorsun?

ben aytozu griyi çok yakıştırıyorum.

Valla abi babamında fikrini aldım oda aytozu griden yana ama. Bende bi araba gördüm sizlerede göstereyim çok hoşuma gitti :kıhkıh: alırsam zamanla aşağıdaki araba gibi bir şekle sokabilirmiyimin peşindeyim :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi biraz bende buna karar verdim gibi artık yarın gidip son pazarlığımı yaparım kısmetse. söylemem gereken bişiler varmı bu satıcılara :kıhkıh: ilk kez böyle bir olaya gireceğim için? isteyeceğim yada direteceğim bişiler olabilirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşi......alacagın arabanın bayi otokoç falansa...anadolu sigorta alianz yada ak sigorta ile calışıyorlar genelde % 3o yeni araba indirimi yapıyorlar gerisi senin tramerdeki sorgulaman işin ögretmen subay falan...kulancagın il şubu yinede 1.500 tlden aşağı olmaz diyorum ben...

anadolunun ilk hasar ne olursa olsun hasarsızlık etkilememsi uygulaması başlattı o yüzden fiyatlar arttı ama yinede ilk sırada o var

allianz ford kasko 200 tl indirim sürüyormu bilmoym ama dene...ama onda mini oranrım klozu yok ford yapıyor ama auto king kadr profesyonel degiller ve ekipmanları yeteli degil ama orjinal cam var...hersene için...

aksigorta sorunsuz ve auto king var...

tabiki geride en az 50 şirkter seni bekliyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yangın tüpünü sonra kıltyü derlerse inanma pislik yap al...saglık cantasınıda öle öle yürütüyorlar sonra şimdi elmizde yok egitimde kltyü mazeretleri yutma...arka park sensörünü kopar...yada..otokocsa autowaxta 1 yıllık koruyucu falan yaptır bedavaya para isterlerse yaptırma cünkü...degemz önün yaz kir toz bişi degişmez...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet abilerim bugüne kadar olan tüm yardımlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten çok yardımcı oldunuz bana özellikle rotamı çizme konusunda. Beyaz araç için son kararımı verdim bayiye gittim fakat kötü haber :) araç satılmış. Yoğun ısrarlarım neticesinde şu an gümrükte bulunan 9 adet beyaz focus varmış henüz herhangi bir bayiye tahsis edilmemiş pazartesi günü sabah erkenden arayıp bu araçlardan bir tanesini bayi ayarlamaya çalışacak. Bakalım kısmetse artık olacak gibi ümitli konuştular çünkü.

Bu arada aldığım yeni bir kaç fiyat var onlarıda paylaşmak istiyorum belki düşünenler vardır yardımcı olmak amacıyla.

Ankara Otokoç Focus TDCI Tit Siyah-Aytozu Gri - 43.750Tl

Ankara Başer Focus TDCI Tit-X Kırmızı - 47.300Tl

Ankara Tan Focus TDCI Tit-X Siyah - 47.500Tl

Ankara Tur Focus TDCI Tit Beyaz - 43.500Tl

Ankara Altonsoy Focus TDCI Tit Beyaz - 43.850Tl

Bu arada beyaz focus kıtlığı var. siyah ve fırtına gri bol miktarda bulunmakta. Ben 43.000Tl ye Tur Otoyla anlaştım. Umarım bahsettiğim aracı getirebilirler. 500Tl lik indirimi ruhsat, plaka ve trafik sigortasını kendim yaptırmak kaydıyla indirebildim sadece. Zaten bir tanıdığım vardı emniyette güzel bir plaka için kendim yaptırmayı düşünüyordum iyi denk geldi diyelim. Aşağı yukarı 130Tl gibi bir karım oluyor. Bunların haricinde bahsettiğiniz trafik seti, yangın tüpü, plastik paspaslar, koltuk koruma bişisi dedi umarım iyi bişidir bunları koparabildim :D Park sensörüne +100Tl istediler ama umutluyum henüz parayı vermedim onuda silmek için çaba göstericem. Şimdilik bu kadar. Bu arada otokoç mükemmel bir fiyat verdi en uygunu o diyebilirim. Malesef ellerinde beyaz bir araba olmadığından anlaşmaya varamadık diğer araçlar için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşi......alacagın arabanın bayi otokoç falansa...anadolu sigorta alianz yada ak sigorta ile calışıyorlar genelde % 3o yeni araba indirimi yapıyorlar gerisi senin tramerdeki sorgulaman işin ögretmen subay falan...kulancagın il şubu yinede 1.500 tlden aşağı olmaz diyorum ben...

madmax5 abi, dediğin gibi axa oyak 1580Tl fiyat verdi. Fakat bu fiyattan %30 indirim yapabileceklerini fakat kaskodan deprem olayını kaldıracaklarını söylediler. Bu deprem maddesiyle birlikte bir kaç şeyin daha kalktığını bir yerlerden okuduğumu hatırlıyorum. Bu konuda henüz detaylı bir araştırma işine giremedim girdiğim zaman öğrendiklerimi aktarmaya çalışıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

merhabalar, konu biraz eski ama şansımı deneyeyim dedim benim bir sorum olacak eski kasa 2011 model focus titanium 1.6 tdcı aracın donanım özelliklerini nerden bulabilirim baya bir baktım ama bulamadım 2012 titanium la aynımıdır acaba ikinci el satan sitelerde bakıyorum herkes farklı özellikleri işaretlemiş emin olamadım acele karar vermem gerekiyo ve ben de donanımdan tam emin olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.