Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004-2011 Focus 2 Silecek Tavsiyem

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar neden komple silecek alıyorsunuz anlamadım? önceki focus 2.5'da silecek değiştirmeye gittiğimde sanayideki usta sileceğin yanındaki lastiği tutan parçayı çıkarıp içindeki lastiği değiştirmişti ve devamlı böyle değişim yaparak 100.000 km'e kadar kullandım ne ses yaptı nede masraf ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Alpernim almadan önce istersen,silecek uçlarını ıslakmendille bir kaç kez temizlersen farkı göreceksin...tabii bunu denediysen alışverişine engel olmayayım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi inanki sorduğun şeyi anlamadım.Benimki eski silecek neyse onun aynısı idi seninkide eskisi neyse aynı o gelecek.. Boyut değişikliği yok yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alpernim almadan önce istersen,silecek uçlarını ıslakmendille bir kaç kez temizlersen farkı göreceksin...tabii bunu denediysen alışverişine engel olmayayım....

Almadan önce bir deneyeyim bakalım...

Abi inanki sorduğun şeyi anlamadım.Benimki eski silecek neyse onun aynısı idi seninkide eskisi neyse aynı o gelecek.. Boyut değişikliği yok yani

İlk mesajında resimlere dikkat edersen 2 farklı boyutta silecek çıkıyor kutudan.. anladığım kadarıyla bir de arka cam için geliyor.. benim alacağımda arka cam için yok.. onu soruyordum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almadan önce bir deneyeyim bakalım...

İlk mesajında resimlere dikkat edersen 2 farklı boyutta silecek çıkıyor kutudan.. anladığım kadarıyla bir de arka cam için geliyor.. benim alacağımda arka cam için yok.. onu soruyordum..

Yok yok, focus 2 de asimetrik silecekler focus 3 de simetri.. Arka yok bende de o ayrı satılıyor başka markalarda vardı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.