Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ayna Altı Karşılama Işığı Led Montajı

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

Tesadüfe bak biraz önce aracımı yıkamadan almaya gittim, yıkamacı söyledi senden önceki focusta dikiz aynasının altında ışık yanıyor diye, baktım araba orda kapısını açınca yandı titanium ama x paket değil, benimki x paket bende yok .( bu nasıl iş ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz once degisimi yaptim :)

Ilk once sigmadi ama ite kaka soktum. Herkesin dusundugunden ziyade usre bakan ledlerde isik veriyor yani ampulun girdigi yuva parlak bir maddeyle kapli zaten yanda koysaniz hepsi yukarida baksa dagitiyor isigi fotograf yukleyemiyorum ama Yakup reisten rica edicem yukler benim icin :) Birde bu islemi yapmak isteyenler arka plakayi aydinlatan ledi servisten yedek parca gibi alip kullansin cunku biraz mavimsi yaniyor arka plakalik tam beyaz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parklar için beyaz ucu bombeli led montajını ve aynalardaki karşılama ışıklarını ilk aldığım hafta ben de değiştirmiş, beyaza çevirmiştim. İlk kontrol için bayiye gittiğimde çok hoşlarına gitmişti yalnız benaynayı sona dayayıp çıkartmayı denemeden altından sökmüştüm ve civatası kırılmıştı buna rağmen kapatılınca şeffaf mika düşmüyor. Herhangi bir sıkıntı çekmedim. Ama şimdi aynalardaki sinyelleri led yapacağım Bunu gördüğüm iyi oldu. Sis kapaklarını da nikelaja çevirdim en yakın zamanda fotoğrafları ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.