Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

bende filin beşinci ayagını sandıydım boss bi görürse bunları sorma ....tık ki nasıl çççtık...vala sürer bizi....skoda forumuna demedi deme..........

Abi adam bize hoşgörüyle yaklaşıyorda bizde az diiliz haaa...Ama tutamıyorumki kendimi,sen olunca muhabbet harika oluyor,tam anlamıyla cuk oturuyor laflar....Bu arada benim ismim neredeyse forumun her yerinde...Forumun en devamlı üyesi oldum yahu....Şu Focus 3 ü alıncaya kadar böyle gidersem kesin atarlar eni buradn.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen merak etme bi baran var ötekinler kış uykusunda zaten onuda uyuttukmu......devam ederiz sen merak etme......:naughty:

Dostum bu admin kısmısı yatmıyor,dün gece elinde ıpod dıt dıt dıt sabahın 5 inde burayı takip ediyordu...Bunları ekarte edip devirelim,forumu ele geçirelim ehehehehüü..Adınıda değiştirelim...Focusclubtr nin üzerini çizip FocusGeyiktr yapalım...İhihiiiiihiiiiii :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahahhaa öldüm gülmekten.........bencede güzel fikir fredooommmmmmmm urun yigitlerim komayın düşmanı..........sende atının gözlerine beyaz bişi bagla rocker...atın kuyrugunuda kes....hadi yola koyuluyoz sanco panco.............:kıhkıh:

Zaten bu gidişle bizden başka okunan konuda kalmıcik,millet sıkıldı donanımı eksik Focus 3 ten....Zaten o paraya bu kadar eksik donanımlı focus 3 almak için yanına taş gibi bir hatunda vermeleri lazımm... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.