Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Dikkat abim kendine sen olmayınca Rocker abim tek kaldı forumun neşe oranı eksildi valla ya :D

Madmax olmayınca tek tabanca kaldım,tek tabancayla da sıkılıyor insan,şöööle yukarıdaki fotodaki Çavuşa doğru seri atışlar yapamıyorum,hedef bulamadığım zamanda karavana atış zevkli olmuyor.... :P:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok ya geçen Bulgar kızlarına atıyodun gene :kıhkıh: Sen istiyor dujjj verejek 50 dolar diye :naughty:

E be birader napalım,bulgar hatunlarda binmesinler " Focusuma" o zaman...Yalnız her "deneme sürüşü" için en vasatı 50 dölar istiyor yaaa...Ukraynalılar daha da pahalı "deneme sürüşü" yaptırttıryorlar...Çok kalkmış bir tarafları son zamanlarda kardeşim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaparsın ama bizde seni polise ispiyonlarız sonra sen kontrolde abi yapma etme derken yanınızdan rockerle nasıl gidioyr der el sallarız hihohohhoohho :guitar::kıhkıh:

Onada selektör yaparım benle uğraşmaması gerektiğini anlar :naughty:

Selektor yapmana gerek yok :P o anlar çekilir Yada sag sol yaparız sıkıntı yok :P

Arkadaslar burada önemli nokta su;

Test aracı 1500 km de

Ort tüketim 10.5

Biz sürdükten sonra artış olmadı.

Bilirsiniz test araçları zorlatilir hep. Gayet iyi deger bu.

Abi benim araba sakinde 9.5 yakıyor valla hiçbişey değil bu 4 gözle bekliyorum. B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onada selektör yaparım benle uğraşmaması gerektiğini anlar :naughty:

Abi benim araba sakinde 9.5 yakıyor valla hiçbişey değil bu 4 gözle bekliyorum. :guitar:

Şimdi bu Turbin arkadaşımız ecooboostla bize selektör yapar,yanımızdan geçer gider..Sonra ilerde benzini biter,biz el sallar geçeriz...Sonra bu bize bidaha yaklaşır selektör yapar,yol veririz,o geçer,ilerde benzini biter yine benzinliğe girer biz el sallarız...Bu böyle taaaki turbinin benzin parası bitinceye kadar sürer..Sonra biz yoldaki otostopçu 2 hatunu Turbin parasız kalıp gelemediğinden kapar alır kemere doğruuuu devam ederiz...Bu arad Turbinde benzincideki kamyoncularla benzin fiyatlarından dert yanıp çay içer,Kamyoncular Derneği yarışmasına katılır (Bakınız Recep İvedik 1) Ehehehehüüüüü..... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu Turbin arkadaşımız ecooboostla bize selektör yapar,yanımızdan geçer gider..Sonra ilerde benzini biter,biz el sallar geçeriz...Sonra bu bize bidaha yaklaşır selektör yapar,yol veririz,o geçer,ilerde benzini biter yine benzinliğe girer biz el sallarız...Bu böyle taaaki turbinin benzin parası bitinceye kadar sürer..Sonra biz yoldaki otostopçu 2 hatunu Turbin parasız kalıp gelemediğinden kapar alır kemere doğruuuu devam ederiz...Bu arad Turbinde benzincideki kamyoncularla benzin fiyatlarından dert yanıp çay içer,Kamyoncular Derneği yarışmasına katılır (Bakınız Recep İvedik 1) Ehehehehüüüüü..... :kıhkıh:

:guitar:

Siz o hatunların yanına yaklaşınca "ay bu ne be traktör mü bu" diye uzaklaşırlar sizden sonra arkadan gelen turbin kardeşiniz hatunların ikisini birden arabaya yükler. :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

B)

Siz o hatunların yanına yaklaşınca "ay bu ne be traktör mü bu" diye uzaklaşırlar sizden sonra arkadan gelen turbin kardeşiniz hatunların ikisini birden arabaya yükler. :naughty:

Biz o hatunların yanına geldiğimizde Hatunlar önce Focusumuzun muhteşem,heybetli duruşuna bakacak ve "Aman Tanrım,hiç bu kadar harika,diri ve kaliteli "Focus" görmemiştik diicekler..Bizde "Götürelim" o zaman sizi-gittiğiniz yere kadar dicez...Sen ecoboostunla aynı etkiyi yapamazsın emin ol :P) :kıhkıh::guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:naughty:

Siz o hatunların yanına yaklaşınca "ay bu ne be traktör mü bu" diye uzaklaşırlar sizden sonra arkadan gelen turbin kardeşiniz hatunların ikisini birden arabaya yükler. :kıhkıh:

dizilerden EZELİ motorlardan DİZELİ ....KOCUM BAK KEYFİNE SEN.......biz biliriz...bu işleri bagdat caddesi cocgu degiliz biz........jacco gibin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konularda başlıklardan şaşmayalım böyle fazla ...

Karı Kız muhabbeti heryerde geçmeye başladı.Çok şikayet alıyorum.Bilginiz olsun.

Kaliteli paylaşım ve ortam için burayı kurduğumuzu unutmayalım..Yeterince ilgili başlıklar mevcut :kıhkıh:

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.