Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

rockerin eski işyerinden görüntüler........

Ya evet evet eski işyerinde her yere "güvenlik" amacıyla kameralar koymuştum..Her "açıdan",her "pozisyondan" görüntü alıyor,bizzat kendim müdahale ediyordum...Hele bazı durumlarda,çok "sabrımı" zorladıklarında oldukça "sert"!!! müdahale ederdim...Ama hiçkimse de bana tepki göstermez,"zevkle"!!! cezalarını çekerlerdi :):kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya evet evet eski işyerinde her yere "güvenlik" amacıyla kameralar koymuştum..Her "açıdan",her "pozisyondan" görüntü alıyor,bizzat kendim müdahale ediyordum...Hele bazı durumlarda,çok "sabrımı" zorladıklarında oldukça "sert"!!! müdahale ederdim...Ama hiçkimse de bana tepki göstermez,"zevkle"!!! cezalarını çekerlerdi :):kıhkıh:

kart basmalarını sen mi kontrol ediyorsun kartını zamanında basamayanların cezası ne oluyorduki.he. rocker......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kart basmalarını sen mi kontrol ediyorsun kartını zamanında basamayanların cezası ne oluyorduki.he. rocker......

Kartını zamanında basmayanlara nasıl "basılacağını" gösterip sonrada bikinisiz dolaşma cezası veriyordum...Ehehehehüeeeee.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi benim bu işyerinde ne imal edildiğini merak ediyorsunuzdur...Burada arkadaşlar "pasta" imal ediliyordu...Önce pastaların hammaddeleri güzeeeelce çalışanların içinde "itinayla" kontrol edilir,sonra malzemeler çalışanlarla birlikte aynı yatakt..eee pardon aynı mutfakta "grup" halinde hazırlanırdı..Sonrada malzemeler çalışanların "ellerine" verilerek "zevkle" çalışmaları için uygun ortam hazırlanırdı...Bütün aşamalarda bizzat ben bulunur çalışanların işin "başında" durmalarını sağlardım..... :kıhkıh::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum sen yeni iş bulmadınmı......hadiiiiiiiiii ......lazım motorlardan anlıyodun sen deme.....bu işyerinde çok motor var.......silindir hacimleri de çok değişken supaplı ve direkt injectionlu.......

her türlü makina motor :kıhkıh: fark etmez :) birbirine geçmeli pistonlar falan :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıda pasta imal makinaları var bozulmuş olanları ama,atmaya kıyamadıklarımı oraya koyuyorum.Haa sen bana bunlarda yeter ben bunları "tamir "etsem yeter diyosan gel Ogün kardeşim..Sende sebeplen tabii işyerimin imkanlarından...ehehehüeee :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben baştan yaratırım abi o makinaları :)

CNC ye bağlar üzerlerinden kompretör çeker referansını alır power butonlarına basarım :)

Ha bilemem artık nasıl şeedersin nasıl basarsın ....Ama benim çalışanlar kadar tatmin edermi seni performans!!!!ları bilemem.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.