Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Konularda başlıklardan şaşmayalım böyle fazla ...

Karı Kız muhabbeti heryerde geçmeye başladı.Çok şikayet alıyorum.Bilginiz olsun.

Kaliteli paylaşım ve ortam için burayı kurduğumuzu unutmayalım..Yeterince ilgili başlıklar mevcut :naughty:

Saygılar

Kanka biz saydfamıza kaçalım,admin yine kızdı..Hadi admin lütfen bu yazdıklarımızı da bizim sayfaya taşıyıver sana zahmet ya...Bundan sonr kanka sayfalardaki konuları dağatmayalım,nasılsa admin sağolsun kendi sayfamızı açtı,orada ful:full donanım yaparız...Hadi kanka... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz o hatunların yanına geldiğimizde Hatunlar önce Focusumuzun muhteşem,heybetli duruşuna bakacak ve "Aman Tanrım,hiç bu kadar harika,diri ve kaliteli "Focus" görmemiştik diicekler..Bizde "Götürelim" o zaman sizi-gittiğiniz yere kadar dicez...Sen ecoboostunla aynı etkiyi yapamazsın emin ol B)) :kıhkıh::naughty:

dizilerden EZELİ motorlardan DİZELİ ....KOCUM BAK KEYFİNE SEN.......biz biliriz...bu işleri bagdat caddesi cocgu degiliz biz........jacco gibin....

Şimdilik sizlere cevap vermiyorum Yakup hocamın uyarısı üzerine yollarda görüşecez sizle :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup mu??? oda kim rocker hey dostum sen böle birini tanıyormusun....birara sanki adını duymuştum.....uvvv beybiiiiiiiiiii.....ben sadece papagan biliyom yakup diye bagıran............

Sohbet bölümünü kullanın lütfen :kıhkıh:

Şimdilik sizlere cevap vermiyorum Yakup hocamın uyarısı üzerine yollarda görüşecez sizle :guitar:

Teşekkürler :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya rocker harbi atıyon ha harbi gecen ben okdum bu lafı gittiğim bir sinemada yazıyordu 6 fil di sen 5 ini yiyip 1 e indirmişin ya yuhhh diyorum sana yuhhh...acgözlü...:kıhkıh:

Ehehehehe..sazan düştün işte sazaaaannnnn.....Bak yine konu dağılacak Allaaam yaaaa...Tutamıyom kendimi napiim....ehehehehehe...Tuvaletteki reklmları dikkatli okuyanlar nasılda ortaya çıkıyor haa...eheheheheeehaahaooooo..... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi,adminden mi korkucaz hıh..Ben sadece bize ait sayfanın reytingleri yükselsin diye artık yalnızca 18 yaş üstü ve Bizim sayfadan cevap vericiim ... :kıhkıh: Admini garibim sabah akşam yatmıyor uyumuyor bizim yüzümüzden forumda bize kızmaktan. eheheheüüüeee.... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olum ben dikkatli okumuşum sen onu bile yapamamışın napıyordun o anda şakşak sesleri geliyormuş kabininden devamlı .........:kıhkıh:

Yok o anda avm de bir mağzadan tavladığım hatunu yakından tanıyordum,içli dışlı olmuştuk,sadece filin hortumu konusunu konuşuyorduk :naughty: O yüzden gerisini dikkatlice okuyamamışım ehehehehehüüüüü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.