Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

uleynnnnnnnnn rocker sen benim yazıma nasıl laf atarsın direksiyon dönüyomruş muş ta bilmemne 6 aydır kafamızı ...tin...sony sony hay sonynin batsın git al bi navigasyonlu sistem tak bin.......kör nokta...olsa nolur olmasa nolur ........kör olmayasıca...bıktım senden......:içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uleynnnnnnnnn rocker sen benim yazıma nasıl laf atarsın direksiyon dönüyomruş muş ta bilmemne 6 aydır kafamızı ...tin...sony sony hay sonynin batsın git al bi navigasyonlu sistem tak bin.......kör nokta...olsa nolur olmasa nolur ........kör olmayasıca...bıktım senden......:guitar:

:) :)... iyi kalaylamışsın adamı.. yazamamış bi daha...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uleynnnnnnnnn rocker sen benim yazıma nasıl laf atarsın direksiyon dönüyomruş muş ta bilmemne 6 aydır kafamızı ...tin...sony sony hay sonynin batsın git al bi navigasyonlu sistem tak bin.......kör nokta...olsa nolur olmasa nolur ........kör olmayasıca...bıktım senden......:yeah:

:claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yokluğumdan faydalanmış,arkamdan atmış tutmuş...Sıkıysa yüzüme söyle Mad...Sony'de istiyorum,Sonya yı da istiyorum...Sony'de müziği dinlerke Sonyayı çalacağım en ince teline kadar aheste aheste,ve en sonunda saksafon solo ile mutluluğun doruğuna çıkacağım...İşte al sana neden illa sony istediğimin nedeni..Fantezim bu kardeşim,sana ne yaaa...Sen al navigasyonu,bilmem neyi,ben doğal olamayınca tatmin olamıyorum,istemiyorum Focusla arama yapay şeyler katmayı,oldum olası prezervatifi de sevmemişimdir zaten.... :naughty::naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ulen sendenmi korkucam al işte burdayım....arkadan atıp tutmam ben.........bıktım olum ya .sonnyyyden sen atmışın bırak bu direksiyon işlerini falan demişin....ama madmax ismini bırakcam senin yüzünden cünk ü sen daha delisin.........hey allahım ya........nerden buluyon bu muhabbetleri.....hem hastayım bugün...uğraşamıycam seninle..........gelmeyecekmiş sony ikile bakalım...dün serviste söyledi satış müdürü...yok öle bişi ceyrek ekmek arası yarım ekmek köfte falan...2012 ilk yarısı dedi..altypı yokmuşşşşşşşşşş...ve maliyetleri aşağı cekmek için fiestadaki bu teypleri koyyuyorlarmış cünkü avrupada bandrolu cok pahalıymış...hihihihhohohoh binemiycen işte..............hahahaha...git linea al sen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony olmazsa öyle olur tabiii.Tek sebep o dandirik ses sistemi,Sony olsaydı bak ne ses kalırdı ne bişiiii... :naughty:

öldürcen beni.....artık kabus gibi girdi bu sony kıyma alıcam migrostan sony teypli mi acaba düşüncesi geciyor aklımdan...hahahahaa...artık g noktası yerine kör nokta aramaya başladım....zaten hastayıp start -stopum da bozuldu.....:naughty:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ulen sendenmi korkucam al işte burdayım....arkadan atıp tutmam ben.........bıktım olum ya .sonnyyyden sen atmışın bırak bu direksiyon işlerini falan demişin....ama madmax ismini bırakcam senin yüzünden cünk ü sen daha delisin.........hey allahım ya........nerden buluyon bu muhabbetleri.....hem hastayım bugün...uğraşamıycam seninle..........gelmeyecekmiş sony ikile bakalım...dün serviste söyledi satış müdürü...yok öle bişi ceyrek ekmek arası yarım ekmek köfte falan...2012 ilk yarısı dedi..altypı yokmuşşşşşşşşşş...ve maliyetleri aşağı cekmek için fiestadaki bu teypleri koyyuyorlarmış cünkü avrupada bandrolu cok pahalıymış...hihihihhohohoh binemiycen işte..............hahahaha...git linea al sen...

Hadi ordan hadi ordan köftehor...Eğer senin söylediğin doğru olsaydı alamanyada,ingilizyada,italyanyada,ispanyolyada da sony olmazdı...Gelmiycekse beklerim bende sana inat,sonyli forcusa binincede ben sana gülerim böyle hihahahaahooooo diye görürsün...O satış müdürüne de ,annesine de selamlarımı söyle,yakında akraba olucaz satış müdürüyle öyle konuşmaya devam ederse :naughty: Lineayı artık satmıyorlarmış,çünkü Fiat Batacakmış,ayrıca tofaş opeli satın alacakmış,hatta Philips mercedesi satın almış,artık elektrikli süpürgelerin markasıda mercedes benz olacakmış...Bana da o satış müdürü söyledi bunları... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öldürcen beni.....artık kabus gibi girdi bu sony kıyma alıcam migrostan sony teypli mi acaba düşüncesi geciyor aklımdan...hahahahaa...artık g noktası yerine kör nokta aramaya başladım....zaten hastayıp start -stopum da bozuldu.....:naughty:

Ehehehehüüüü....İşte budur...Topluma ne kadar çok dikte ettirirsen insanlar herşeyi öyle algılamaya başlar...."Sony-Kör Nokta-Start-Stop...Var mı" "yok"..."O zaman almayayım ben bu hatunu,ikide birde dırdır eder o bet sesiyle başım şişer,zırt pırt neredesin diye arar,canını sıkar,en kötüsü de istediğim zaman başlayıp istediğim zaman durmaya kalksam yok başım ağrıyor bugün olmaz der,ne yapayım ben bööle hatunu..." :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sagolda....akşama o satış müdürü bizim forumda üye annesiyle ilgili okuduklarından sonra olacakları sen hesapla düzelt istersen....gerçekten böyle durum....ayıp olucak çok....yoksa bossa söle düzeltsin o okısımları gerçekten kötü şeyler olmasın....

ha bu arada sen hala yayan ve tabanway cebinde akbil gibi bişile yolculuk ediyorsun......ama ben 2010 hb simsiyah...109 tcdi tit....arabamda sony teybimle müzik dinliyorum........naberrrrrrrrrrrrrrrrrr..........sen dolan anam dolan.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.