Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Gauge Test Menüsü

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben o benzin ibresini hiç full görmedim benim arabada yakup abi onu öyle görüp sevinip çoşarım ben ya :D sonra üzülürüm falan :D arabama tek düşman olduğum yan bu çok aç gözlü felaket benzin harcıyor :D

Uslu kullanırsan şirinler de seni görecek hemde seni az tükettiğini :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallahi abi yemin ederim uslu kullanıyorum daha 120yi geçtiğimi bilmem ha :D 3 viteste 20yle gitmekten usandım emiyor resmen durmadan acıkıyor :D dizellere özeniyorum o nunda sesini sevmiyorum :D tüp taktırsam diyorum vazgeçiyorum orjinalliği bozulacak gibi geliyo :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallahi abi yemin ederim uslu kullanıyorum daha 120yi geçtiğimi bilmem ha biggrin.png 3 viteste 20yle gitmekten usandım emiyor resmen durmadan acıkıyor biggrin.png dizellere özeniyorum o nunda sesini sevmiyorum biggrin.png tüp taktırsam diyorum vazgeçiyorum orjinalliği bozulacak gibi geliyo biggrin.png

Ben de öyle sanıyordum ama dizellerin ses farkı ilk çalıştırmada ve rölantide var, yola çıkınca ses gelmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de öyle sanıyordum ama dizellerin ses farkı ilk çalıştırmada ve rölantide var, yola çıkınca ses gelmiyor.

Ben oldum olası dizel ve tüplü arabadan nefret ederim maalesef soğudum çoğu arabada kafa şişiriyor. Focuslarda da var maalesef. Ben benim arabamı çalıştırıyorum boş viteste gaza dokunuyorum sanki köpek hırlıyor gaza basmayı kesiyorum çıt ses yok hissetmiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallahi abi yemin ederim uslu kullanıyorum daha 120yi geçtiğimi bilmem ha :D 3 viteste 20yle gitmekten usandım emiyor resmen durmadan acıkıyor :D dizellere özeniyorum o nunda sesini sevmiyorum :D tüp taktırsam diyorum vazgeçiyorum orjinalliği bozulacak gibi geliyo :D

gerçekten 3. viteste 20 ile gidiyorsan çok yakmasına ses çıkarma :D tabi benzine asılacak araba kendini toplamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Aracın test menüsünde bütün uyarı ısıklarının kontrolu yapılırken birde connectlerdeki gibi vites yükseltme işareti var ileriye doğru yeşil ok peki onu aracımızda nasıl devreye sokabiliriz

Bu özellik yok maalesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki onun baska bir anlamımı var yarın foto cekip atarım

Yüksek devir göstergesi mevcut, devir kesiciye geldiğinde çıkar vites değiştirin diye, yakın ekonomi odaklı değil motoru zorlamayın anlamında.

Düşürme ise hiç çıkmaz. 

Bu zaten özellik zaten sizde var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracımda kontrol menusunde esp işareti var olarak görünüyor bu esp oldugu anlamınamı gelir

Test menüsü adı üzerinde yani kadran test ediliyor. 

Öncelikle sizin aracınızda esp olsa yol bilgisayarı menüsünde açma-kapama seçeneği olmalıdır.Ek olarak normal kontak ile çevirme yaptığınızda esp yanması gerekir.

Bunlar yoksa esp yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

iyigeceler aranıza yeni katıldım focus 3 aracım var dtc kontrol kısmında E101_00 diye bi kod çıkıyor ne anlama geliyor site içerisinde kod tablosu buldum fakat orda öyle bi kod bulamadım yardımcı olurmusunuz

Mert bey aramıza hoş geldiniz fakat lütfen ilk bulduğunuz başlığa ileti yazmayınız, uygun bir başlık bulunuz eğer yoksa yeni başlık açınız.

Bu bölüm FOCUS 2 YANİ 2004-2011 MODELLER arası içindir. 

Ayrıca test menüsü sizin girip araştırma yapmanız gereken yerler değil internetteki her bilgi de doğru olmaz bunları unutmayınız. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Arkadaslar ben iki sey sormak istiyorum biri bende 2010 dizel titan x var bunda gosterge testi yaptim ve anlamadigim seyler cikti birisi yukari yanan yesil lamba hic yandigini gormedm ve ikincisi kayan araba isareti wv lerde audi lerde patinaj cekerken yanan isik. Bizde ne ise yariyor bilen varsa yazabilirmi. Ikincisi de arka sol tekerden sac tikirti sesi geliyo el frenini bi tik cekince susuyo ses. Acaba bilgisi olan arkadas varmi??

post-7914-0-24070300-1417982786_thumb.jp

Ozkan Akgul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesaj, gauge test başlığına taşınacak.

Cevap: vw audi'ye özgü olmayan ışık esp ve tcs için. Para verenlerin sahip olduğu Donanım.

Yukarı yanan ışık ise maksimum devirde yanar, özetle bunların hiçbiri sizin için önemli değil adı üzerinde led test. Işıkların detayı için klavuz'a bakabilirsiniz.

Solda kırmızı yukarı ok varsa, o devir ile alakalı; yeşil olan vites arttırma ikazlı modellerde var öyle bişeydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.