Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasıl Bir İnsanım?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

1.76 boy 89 kilo biliyorum tehlikeli sınırdayım. :) kendimi kimseye benzetemiyorum benden başka. sorunum da bu galiba.belkide insanoğlunun yapısı gereği bencillikten dolayı. mesleğim gereği sabırlı sakin bir yapım var ama yinede sınırları zorlamamak gerek.öğrenciler arkadaşlar iyi adamsın falan derler ama bilmiyorum göreceli galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

187 boyunda 85 kilo esmer ela gözlü üçgen vücutlu insana yakın bir canlıyım genelde her konuda herşeyin sorulup bana onaylatıldığı bir çevreden gelmekteyim (sanki herşeyi ben biliyormuşum gibi hissettiriyor insanlar bana ) nitel ve nicel gözlemlerim hiçbir zaman unutulmayacak bir hafızaya kaydedilir bilmediğim şey hakkında yorum yapmam,yalan söylemeden duramam kendimden çok korkarım herşeyde mantık ararım yürümeye başladığımdan beri spor yapar,tamir eder,kırlarda gezerim...bir arap olarak etten başka hiçbir yiyeceği tanımam iş hayatımdaki 1.tercihim önümdeki işi ertelemek olur dinlenmeyi sevmem yoruldum demem günde 4 pazarları 5 saat uykuyu benimsemiş televizyonu bir tek belgesel izlemek için uykuya dalmak üzere yataktayken açan kendi kendine fizik soruları sorup yanıtlamaya çalışan kendime dahi garip gelen bir yapım olduğunu düşünmekteyim

(ha unutmadan insanlardan farklı hislerle araba kullandığımı unutmamak gerekiyor :)

Hayatı noktayla ayrılmamış cümleler gibi hızlı ve akıcı ve karışık yaşamayı seviyorsun sanırım... :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatı noktayla ayrılmamış cümleler gibi hızlı ve akıcı ve karışık yaşamayı seviyorsun sanırım... :kıhkıh:

güzel saptama yerime eklemişsin diğer bir özelliklerimi abi bunu cümlelerin yapısından çıkaran insanada doktor deniyor işte :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.92 boyunda cocuklugundan beri kilo problemi ceken bir insanim :) duygusalim cok dusunurum herseyi dusunurum basim agrircasina. Cok ruya gorurum ve 10 15 dakika etkisinde kalirim. Birine cok kizip sinirlenebilirim ama en fazla 2 gun surer unuturum. Aklima geldikce yazarim :)

benzer özelliklerimiz var sabri

bende çok kılımdır kimseyi sevemem öyle bi anda ama perdelerimi kaldırdğımda kedi gibi insanım.

ek: hatta düşündümde aynı tıpa tıp özelliklerimiz boy haric :kıhkıh: 1.80 :kıhkıh:

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

183cm boy ile 78kg'ı barındıran bedenimde ve ruhumda hiçbir anormallik söz konusu değildir. Her yerim gibi davranışlarım, yaşantım vs. herşey düzgündür.

Hiçbir zaman aşırı uçlarda değilimdir. İnce kırmızı bir hattım vardır ve neredeyse hiç dışına çıkmam. Ne çok kızgın olurum ne çok gülerim. İnanılmaz sabırlı bir insanımdır. Çoğu arkadaşım ve eşim bu yüzden bana "duygusuz" yaftasını yapıştırır.

İlk başlarda çok soğuk gelirim insanlara. Fazla konuşmadığım, ancak ilgimi çeken konularda yorum yaptığım için. Ama içim öyle değildir. Kimseye kızmam, herşeyi olduğu gibi kabullenmek gibi bir yapım vardır. Birisi birşeyi benim istemediğim gibi yapıyorsa, bu da onun doğrusudur derim ve çekilirim. İnsan davranışlarını kurcalamak gibi de bir adetim yoktur doğal olarak.

Ama söz konusu olan elektronik, yazılım falansa sonuna kadar kurcalarım. Yeni aldığım bir elektronik aletin içini açmam en fazla 1 haftamı alır. Sonrasında vidalar vs. mutlaka yalama olurlar. Yeni yazılımları severim. Bir yazılımın daha alfa sürümü çıksın, benim sistemimde yerini alır.

Herşeyim düzgün olmakla birlikte kontrol edemediğim bir obsesyonum vardır. Bu da aşırı düzgünlükten kaynaklı sanırım. Herşey yerli yerinde, muntazam, simetrik, düzenli vs. olsun isterim. Ellerim çok önemlidir benim için, kirli veya tozlu kalmasına dayanamam. Bilgisayar başında bile arada sırada gider ellerimi yıkarım.

Bu bir otomobil forumu, bahsetmeden olmaz. Arabam her daim temizdir. Bir çöp, toz vs. asla bulunmaz. Malesef Ankara gibi çok tozlu bir memlekette yaşıyorum hele ki koyu renk araba tozu kiri çok belli ediyor ve beni deli ediyor. Boyaya çok zarar vermemek adına obsesyonumu törpülüyorum bu konuda. Ama içinde neredeyse "TIR şöförleri gibi" ayakkabı çıkarıp girseniz yeridir...

Düzgün, kurallara uygun yazı yazmayı da severim. Mümkünse ve mantık sınırları dahilindeyse yabancı dil kökenli bir kelime yerine türkçesini kullanmayı tercih ederim.

Çok konuştum sanırım. Okuyanlara teşekkürler...

onderpeker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

183cm boy ile 78kg'ı barındıran bedenimde ve ruhumda hiçbir anormallik söz konusu değildir. Her yerim gibi davranışlarım, yaşantım vs. herşey düzgündür.

Hiçbir zaman aşırı uçlarda değilimdir. İnce kırmızı bir hattım vardır ve neredeyse hiç dışına çıkmam. Ne çok kızgın olurum ne çok gülerim. İnanılmaz sabırlı bir insanımdır. Çoğu arkadaşım ve eşim bu yüzden bana "duygusuz" yaftasını yapıştırır.

İlk başlarda çok soğuk gelirim insanlara. Fazla konuşmadığım, ancak ilgimi çeken konularda yorum yaptığım için. Ama içim öyle değildir. Kimseye kızmam, herşeyi olduğu gibi kabullenmek gibi bir yapım vardır. Birisi birşeyi benim istemediğim gibi yapıyorsa, bu da onun doğrusudur derim ve çekilirim. İnsan davranışlarını kurcalamak gibi de bir adetim yoktur doğal olarak.

Ama söz konusu olan elektronik, yazılım falansa sonuna kadar kurcalarım. Yeni aldığım bir elektronik aletin içini açmam en fazla 1 haftamı alır. Sonrasında vidalar vs. mutlaka yalama olurlar. Yeni yazılımları severim. Bir yazılımın daha alfa sürümü çıksın, benim sistemimde yerini alır.

Herşeyim düzgün olmakla birlikte kontrol edemediğim bir obsesyonum vardır. Bu da aşırı düzgünlükten kaynaklı sanırım. Herşey yerli yerinde, muntazam, simetrik, düzenli vs. olsun isterim. Ellerim çok önemlidir benim için, kirli veya tozlu kalmasına dayanamam. Bilgisayar başında bile arada sırada gider ellerimi yıkarım.

Bu bir otomobil forumu, bahsetmeden olmaz. Arabam her daim temizdir. Bir çöp, toz vs. asla bulunmaz. Malesef Ankara gibi çok tozlu bir memlekette yaşıyorum hele ki koyu renk araba tozu kiri çok belli ediyor ve beni deli ediyor. Boyaya çok zarar vermemek adına obsesyonumu törpülüyorum bu konuda. Ama içinde neredeyse "TIR şöförleri gibi" ayakkabı çıkarıp girseniz yeridir...

Düzgün, kurallara uygun yazı yazmayı da severim. Mümkünse ve mantık sınırları dahilindeyse yabancı dil kökenli bir kelime yerine türkçesini kullanmayı tercih ederim.

Çok konuştum sanırım. Okuyanlara teşekkürler...

ve Tanrı erkeği yarattı....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.