Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasıl Bir İnsanım?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Bir de Türkçe'den sorumlu moderatörümüz vardı. İyi bilirdik kendisini. :kıhkıh:

Ayrıca beni nasıl bilirdiniz konusu açalım. Nasıl bilirdiniz merhumu? İyi bilirdik. Nasıl bilirsiniz? İyi biliriz. Hakkınızı helal eder misiniz? Ederukkk.

cenaze öğlen mi ? töbe töbe :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kısaca ben;

tembel - 188 cm boy, 112 kg. ağırlık

uykucu - 24 saatin 21 ini uyuyarak geçirebilecek kadar

yakışıklı - sarı saç, yeşil göz, bazılarına göre kıvanç tatlıtuğ a benzeyen, bazılarına göre daha yakışıklı :-D (ben bana söyleneni söylüyorum, yoksa bence hiç de öyle değil)

hayatında bir kaç doğru karar, pek çok yanlış karar vermiş olan,

hiç bir uzmanlık alanı olmayan, sınırlı bilgi ile hayatını idame ettiren,

sinirli,

milliyetçi, vatanını seven, vatanına milletine hayırlı bir evlat olmayı arzu eden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de Türkçe'den sorumlu moderatörümüz vardı. İyi bilirdik kendisini. :kıhkıh:

sorumlu değilim, sadece dikkat edeceğim dedim.. bir de İngilizce yazmayalım demedim, Türkçe'yi düzgün kullanalım dedim.. üstüme gelmeyin, çocuğumu keserim :muha:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sorumlu değilim, sadece dikkat edeceğim dedim.. bir de İngilizce yazmayalım demedim, Türkçe'yi düzgün kullanalım dedim.. üstüme gelmeyin, çocuğumu keserim :muha:

Adam Antalya gecelerine hazırlık yapıyor How do you know me? falan :D Varmayın üstüne :D

(Yengeye selamlar :) )

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekinken,zor arkadaş edinen(yanlışı,doğruyu fazla terazilerim),az konuşurum,espirili yim,kendi kendime bile aklıma gelen bişeye sinsi sinsi gülebilir ve çevremdekilerin dikkatini çekebilirim ''n oluyoz niye sırıtıyon gibisinden'',siz delide diyebilirsiniz ^_^ ,hayatı mutlulukları ve mutsuzluklarıyla bi arada kabullenirim.Titizimdir,aile bağlarına ve milliyetciliği önemserim,Kalabalık ortamlarda bulunmaktansa ,dağ bayır gezmeyi tercih ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avamla aristokrasiyi aynı bedende barındırmayı becerebilen (Türkçe'si ota da konan ..oka da :P), hayat ona sille atmaya yeltendiğinde eğilip kurtulan sonra da hayata okkalı bir karşılık veren, yeterince güçlü, hatta belki yeterinden fazla güçlü olduğu halde hala zaman zaman "en" olduğunu duyma ihtiyacında olan, sevgiye kolay giderilmeyen bir açlığı olan, dünyanın karmaşasını anlamış ve çözmüş gibi dursa da ruhunun derinliklerinde küçük de olsa türbulanslara düşen, ürettiklerini paylaşarak dünyanın daha çekilir ve anlaşılır olmasına katkıda bulunan, genelinde olağanüstü ama özünde zor bir "adam"...

Olmuş mu? :blink:

teşekkür ederim yorumunuz için...elbette haklı oldugunuz bir çok yer var kendi adıma gördüğüm birkere kültürel çeşitliliği çok seviyorum ve insan öykülerini yaşamlarını izlemeyi seviyorum ve iyi bir gözlemci olduğum söylenir.Bunu toplumun çeşitli katmanlarında hertürlü insanla tanışmama borçluyum.Hayata dairse herkesin "hayatom roman" türünden bir anlatımına ihtiyaç duymadım çok ciddiye alınacak birşey değil çünkü,anlamlar yükleyerek,doğuştan itibaren aile ve diğer eğitim kurumları ile diğer katmanların bize kattıklarına çoğu zaman karşı çıktım ve inanmadım.Zamana inanmam insanların tarih kandırmacalarına inanmam herkesin öğreti dediği kendini mutlu etme sanat ve yan ürünlerine inanmam.Çünkü basittir hepsi önemli olan karmaşayı çözmektir.Güçlü gözükmeyi herkes gibi severim ama güçsüz olmayıda özlüyorum zaman zaman çünkü insanın ençok kendi olduğu zaman en güçsüz olduğu anların toplamıdır kendinsindir ve ihtiyaç duyarsın birilerinden iyi birşeyler duymaya ilgiye yada sevgiye bu seni istemeden mutlu eder ama geçicidir.Hepimiz çok farklı yerlerden konuğuz farklı aileler farklı gelir grupları farklı sevgilerle büyüdük ve farklı aile yaşamlarına sahibiz mesleklerimiz gibi.Ama tekbir öğreti önemlidir ASLOLANSENSİN gerisi birşekilde düzelir.Tüm öğretiler ve din tarihide bu tür basit oluşumlar üzerinedir aslında iyi ol,çalma,zina yapma,annebaba saygısı,paylaşımcı ol v.s.toplasanız 10 temel kural konmuştur gerisi detaydır.

O zaman sorun ne,dünyayı yaşanabilir biryere dönüştürmeye kılmak için kendini yenilemek,hergün birşey öğren zorda olsa öğren,mesela çok para kaybettiğim o borsa yıllarında gidip sinema sistemi almıştım çünkü herşeyden herkesten nefret ediyordum ve günlerce binlerce film seyretmiştim seyrederken kendiml ve düşüncelerim daha çok berraklaşıyordu.Bu 1-2 sene sürdü sonrasında bir haber okudum film seyretmek deprasyona iyi geliyor diye.Bunun gibi hayatımı düzenleyecek bir çok oyuncak bulmayı severim çünkü kısa bir süre yaşıyoruz ve oda maddi olarak rahatlayıp kendimizi bulduğumuz an yaşlandığımızla sonuçlanıyor.

Yaşlanıyor ve doğduğumuz andan itibaren ölüyoruz tek gerçek bu.

Sizi çok tanımıyorum ama hep derim doktorlar bu dünyada Tanrının şifa dağıtan elleridir.Sizler çok özel adamlarsınız belkide bu dünyadan bile değilsiniz hersaniyeniz planlıdır düzenlidir yazılarınız bile öyle hepsi mantıksal ve rakamsal yada harf olarak maddesel benimle ilgili yazdığınız yazıyı okurken şunu düşündüm madde olarak sıralamak istemişmiydi acaba diye.Hepinizin meslek harici bir veya daha fazla hobisi vardır hayatın güzelliklerini mutlaka yakalarsınız spor yada hoby olmadan yürümezsiniz bile sokakta.Sizlerle konuşmak canlı bir ansiklopediyle sohbet gibidir insan kalkar hem doyar hemde kendine kızar ben niye böyle donanımlı ve bilgi yüklü değilim diye sizde çok mantıksal ve durağan zamanzamansa soğuk ve mesafeli tavrınızın arkasında bazen o önlüğünüzü çıkartıp keşke basit bir insan olsam dahamı multu olurdumu düşündünüzmü peki hiç.Sıradan bir fabrikada işçi,şoför yada marangoz ya ozaman nasıl biri olurdunuz kaleminiz kulağınızın arkasında ölçü alırken.Birçok yerle igliniz var spor,aktualite veya otomobil sporları çünkü doluyken dinleniyorsunuz boş kalsanız kendinizle kalıyorsunuz ve bu hiç hoşunuza gitmiyor.Birçok yoğun arkadaşım var telefonları susmayan öyle mutlular çalmadığı zaman huzursuzlar ve öyleyken onlar başka birilerini arıyorlar çünkü hissediyorlar hissettiriyorlar kendilerini birşekilde...Ya siz sıradan bir çiftçi olsaydınız Cem Boneval değilde anadolunun küçük bir köyünde Cemil Bozkır diye biri napardı merak ediyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koltuğa uzanın, bugün biraz çocukluğunuza dönelim. Babanızla ilişkinizden bahsedelim biraz..... :kıhkıh:

Kişiliklerimizde aldığımız eğitimlerin ve mesleklerin etkisi var. Veya öyle olduğumuz için bu meslekleri yapabiliyoruz. İçinden geldiğimiz eğitim sistemi hepimizi şekillendiriyor. (Alman,Amerikan,Türk,Fransız)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.74 boy, 78 kilo.. Hafif göbekli, omuzları ve kolları kas açısından fena olmayan ancak göğüs kası pek olmayan, çenesindeki bir tutam sakal dışında köse olan bi insanım :D

Çok çabuk sinirlenip etrafı yıkıp dökerim, sonrasında yaptıklarımdan çok pişman olurum ve kendime çok kızarım.. Yaşım genç olmasına rağmen çok büyük pişmanlıkları olan biriyim.. Biraz gıcık bi insanım aynı zamanda.. Eğer birine uyuz olduysam o kişiyi sözlerimle kendimden bezdiririm :D

İlk başta insanlarla kaynaşamam, yeni bi ortama girdiğimde kimseyle konuşmam, önce insanları izlerim.. Bana yaklaşmaya benle konuşmaya korkar insanlar hatta ilk başta kimse sevmez beni, ama bende beni sevsinler diye uğraşmam.. Zamanla ısınırım insanlara, ısındıktan sonra da bambaşka bi insan olduğumu duyarım hep.

Başak burcuyum ama bu burçtan nefret ederim.. Bi kaç özelliği dışında pek başak burcu karakterine sahip değilim zaten, ama eylül ayını çok severim , eylülde doğmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum :D Çok titiz herşeyi ince ince düşünen insanları pek sevmem.. "Koy götüne rahvan yürüsün" tarzı bi insanım :D ve ne yazıkki çok TEMBELim :(

Siyasilerden hiç birine sempatim yok.. Akpli yanında akpye söverim chpli yanında da chpye, biraz muhalif bi insanım ondan olsa gerek.. .. Zaten al birini vur ötekine hepsi aynı b*kun soyu...!

Ve son olarak BEŞİKTAŞ FAŞİSTİYİM !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.