Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Aklıma Takılan Sorunlar-

Selim T.

Soru

herkese selam focus 3 hb tit. aldım.bilgi sahibi olaanlar sorularımı cevaplayabilirmi

-çift kilitleme özelliği yani içten açılmayıda önleyici sistem focus 3 titaniumlarda yokmu?

-usb bellek her kontağı açıp kapatışımda cihaz okunamadı,bağlantı kesildi diyor.ancak çıkarıp takınca okunuyor.bunu başka yaşayanlar varmı

-imobilizer varmı arabamızda.bunun alarmını nasıl çaldırabilirim denmek için.bir önceki kasada kırmızı bir ışık yanıp sönüyordu bunda yokkmu

-birde kaput açık kalınca ve arabayla gidince kaput açık uyarısı vermesi gerekmiyormu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

anlıyorum yakup bey yani bu 2 sorunun çözümsüz olduğunu söyleyebilirmiyiz yada forumda henüz bir çaresini bulan olmadığını.

ayrıca bu kadar para veriyoruz arabaya bir alarm yok o kadar komikki bunu yapmamak için ne bahane üretmişlerdir çok garipsedim doğrusu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlıyorum yakup bey yani bu 2 sorunun çözümsüz olduğunu söyleyebilirmiyiz yada forumda henüz bir çaresini bulan olmadığını.

ayrıca bu kadar para veriyoruz arabaya bir alarm yok o kadar komikki bunu yapmamak için ne bahane üretmişlerdir çok garipsedim doğrusu.

Genellemek zor.

Başlıkları okuduysanız eger çözüm alanda var almayanda...

Okudum demiştiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cem bey cevaplarınız için teşekkürler.aracım tdci motor.ben forumu inceledim ama cevapları tam anlamıyla bulamadım.

1. vitesteyken araba silkme yapıyor tekleyerek gidiy or(hızlanıp yavaşlanma gibi).ayrıca bazen debriyaja tam basmama rağmen marş ilk başta basmıyor,2. denememde çalışıyor.bu sorunlar içni ne yapmamı tavsiye edersiniz.

ayrıca sizin arabanızdada kapıları kitleyince ekranlar hemen kapanıyormu ve direksiyon kilidi devreye giriyormu ?benim direksiyon kilidini bekliyorum ama devreye girmiyor sanki

Selim merhaba;

1. ve 2. viteste silkeleme sorunu tüm tdci larda var; yakında yazılımla halledileceğini düşünüyorum.

Ford Power ile marş almama sıkıntısı da herkeste var fakat çok önemsenecek birşey değil gibi;

Aracımı kumanda ile kapatınca tüm ekranlar hemen sönüyor;

Aracın sürücü kapısını açınca direksiyon kilidi devreden çıkıyor kapıyı kapatınca devreye giriyor fakat çok az bir ses geliyor ancak kapalı garajda olduğumda net bir şekilde anlıyorum devreye girdiğini.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Direksiyon kilidi konusunda benim arabam birazdaha cömert galiba, ben kapıyı kapatmadan bile duyuyorum bazen cırrrt diye açılıp kapandığını. Ama dikkat etmek lazım galiba, ve Aydın beyin söylediği gibi sessiz ortamlar bu sesi duymak için biraz daha uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Direksiyon kilidi konusunda benim arabam birazdaha cömert galiba, ben kapıyı kapatmadan bile duyuyorum bazen cırrrt diye açılıp kapandığını. Ama dikkat etmek lazım galiba, ve Aydın beyin söylediği gibi sessiz ortamlar bu sesi duymak için biraz daha uygun.

Ümit bende de bazen kapıyı kapatmadan geliyor; süreye mi bağlı tam anlayamadım açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

usb takmadan aux tusuna basın bir kere ondan sonra usb yi takın her usb çıkarıp taktığınızda

bu işlemi yapmanız gerekli aygıt tanıma sistemi usb takılı bırakırsanız bu işlemi her defasında tekrarlamak

zorunda kalmassınız.Umarım yardımı olmuştur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

usb takmadan aux tusuna basın bir kere ondan sonra usb yi takın her usb çıkarıp taktığınızda

bu işlemi yapmanız gerekli aygıt tanıma sistemi usb takılı bırakırsanız bu işlemi her defasında tekrarlamak

zorunda kalmassınız.Umarım yardımı olmuştur.

benim böyle bir durum olmadı hiç direk bakiyorum okuyor ve çalıyor.

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim bir sorunum var 12v 220v çevirici aldım. normalde çakmak çıkışına takıyorum 220v çıkış veriyor.fakat araç yokuş aşağıya iner iken çakmakdaki enerjiyi kesiyor ve çeviricide enerji olmuyor. gaza basdıgım zaman tekrar enerji geliyor bunun sebebi ne olabilir.yokuş aşagıya inmedigim sürece yani gaza basdıgım sürece sorun yok yardım edebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.