Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Aklıma Takılan Sorunlar-

Selim T.

Soru

herkese selam focus 3 hb tit. aldım.bilgi sahibi olaanlar sorularımı cevaplayabilirmi

-çift kilitleme özelliği yani içten açılmayıda önleyici sistem focus 3 titaniumlarda yokmu?

-usb bellek her kontağı açıp kapatışımda cihaz okunamadı,bağlantı kesildi diyor.ancak çıkarıp takınca okunuyor.bunu başka yaşayanlar varmı

-imobilizer varmı arabamızda.bunun alarmını nasıl çaldırabilirim denmek için.bir önceki kasada kırmızı bir ışık yanıp sönüyordu bunda yokkmu

-birde kaput açık kalınca ve arabayla gidince kaput açık uyarısı vermesi gerekmiyormu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

yakup bey kaputu açık unutmak zor evet ama böyle bir uyarısı varmı merak ettim kitapçıkta yazdığı için.

bir önceki focusta göstergenin ortasında kırmızı bir ışık yanıp sönerdi sanırım immobilizer yada alarm ışığı falandı.bence hırsızlara karşı alarm gibi görünmesi işe yarıyordu.bunda arabayı kapatınca öyle yanıp sönen bir ışık yokmu?

bir şey daha bir önceki focusta arabayı kapatsakta power düğmesi ve yol bilg. 20 dk falan açık kalıp sonra kendisi kökten kapanıyordu.şimdi arabayı kapatır kapatmaz arabanın içindeki göstergeler ve power tamamen kapanıyor normalmi bunlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sanki arabayı ilk aldığımda yanlış hatırlamıyorsam power ve gösterge ekranı arabayı kapatıncada bir süre açık kalıyordu.ama şimdi tüm göstergeler hemen kapanıyor.sorun var sanıyordum ben.bundan ve arabanın kapanınca yanıp sönen immobilizer ışığının olmadığından eminmisiniz.ona göre servise gitmeyeceğim ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

herkese selam focus 3 hb tit. aldım.

Hayırlı olsun, motor ne???

-çift kilitleme özelliği yani içten açılmayıda önleyici sistem focus 3 titaniumlarda yokmu?

Yok, neden olarak da güvenlik bahane ediliyor (kaza anında içeride kapalı kalma durumu)

-usb bellek her kontağı açıp kapatışımda cihaz okunamadı,bağlantı kesildi diyor.ancak çıkarıp takınca okunuyor.bunu başka yaşayanlar varmı

Bende sorun yok. Kontak açıkken ses sistemini açıp kapatınca, ya da radyo veya CD'ye geçip dönünce ne oluyor?

-imobilizer varmı arabamızda.bunun alarmını nasıl çaldırabilirim denmek için.bir önceki kasada kırmızı bir ışık yanıp sönüyordu bunda yokkmu

Var ama ışığı yok, alarmı da yok, hele ki çalan türünden hiç yok.

-birde kaput açık kalınca ve arabayla gidince kaput açık uyarısı vermesi gerekmiyormu

Uyarısı yok, ama dile takılı olup tam kapanmadığı için sallantı ve ses yapıyor biraz hızlanınca, yeterli uyarı etkisi oluyor.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cem bey cevaplarınız için teşekkürler.aracım tdci motor.ben forumu inceledim ama cevapları tam anlamıyla bulamadım.

1. vitesteyken araba silkme yapıyor tekleyerek gidiy or(hızlanıp yavaşlanma gibi).ayrıca bazen debriyaja tam basmama rağmen marş ilk başta basmıyor,2. denememde çalışıyor.bu sorunlar içni ne yapmamı tavsiye edersiniz.

ayrıca sizin arabanızdada kapıları kitleyince ekranlar hemen kapanıyormu ve direksiyon kilidi devreye giriyormu ?benim direksiyon kilidini bekliyorum ama devreye girmiyor sanki

Selim T. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.