Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Güvenilir Özel Servis Arayanlar

Önerilen Mesajlar

Erol Usta, Ekrem ve Tatar'dan oluşan ekiptir "Azim Ford".. 1,5 yıldır gözüm kapalı sık sık(her ay) giderim, çevremdekileri götürürüm tavsiye ederim.. Referans olarak beni de verebilirsiniz. :)

Düzeltme: 06 ZN 625 Mavi Focus HB ' i iyi tanırlar.. :sofeer:

İbrahim Dedeoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende uzun zamandır gidiyorum. Ben çok titizimdir.Memnun kaldığım ender servislerden biridir. Ama ford üzerine tekdir. Erol Usta Ekrem ve Tatar abi çok iyi bir ekip sağolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar. Kış lastiği konusunda Bir üst sokaklarında Oruçoğlu Lassa bayisi bir lastikçi var. Çok uygun fiyata veriyor lastikleri İhtiyacınız varsa tavsiye edebilirim. Sahibi Ramazan Usta.

Kumho KW17 model kışık lastiği 205 55 16 ebat tanesi 180.00 tlden veriyor montaj balans ve lasik otel ücretsiz. İsmimi verirseniz bu fiyata sizde alabiliriniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Kesinlikle katılmıyorum benim 2001 model focus st aracı yeni aldım ve bu site tavsiyesinde azim ford erol ustaya götürdüm keşke gitmeseydim ilk olarak gittim aracımin neyi var neyi yok hepsine bakittim ve listeye yazdılar dediler ön diskler ön arka balatar yag değişimi komple ön akisler sol rotil motor yıkama bunların komplesi işçilik dahil 850 tl fiyat verdiler bende tamam dedim yapın arabayı bıraktım 1 gün akşam almaya gittiğimde 1.238 tl fiyat çıkardılar bana neymiş efendim motor kulakları değişti su deposu kapağı değişti benzin havalandırma değişti vites kolu tamir oldu vs. Vs öncelikle bunların yapılması için beni arayıp bilgi vermediler ikincisi bunların yapıldığından emin bile değilim hadi diyelim bunlar yapıldı herşeye eyvallah da kız verdiğim araba dul çıktı bi tarafını yaparken diger tarafları bozan bi usta işte tavsiye ettiğiniz. arkadaşlar başıma gelen olaylar bunlar gidip gitmemek size kalmış ayrıca motora vernik yapmışlar yemin ediyorum arabanın içinde duramıyorum direk içeriye geliyor motora sıktıkları ilaç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

arkadaşlar daha önce sorunu mu yazmıştım. düşük devirlerde araba stop ediyordu devir dalgalanması çok fazla oluyordu. 3-4 ustaya gösterdim kimi boğaz kelebeği kimi sübap kimi bilmem ne dedi. arkadaşımın tavsiyesi ile tuncay ustaya gittim. yeminle sorunu anlattım tek bir şey yaptı. güncelleme ile alakalı dedi. şuan çok şükür hiç sıkıntım kalmadı.

sıkıntısı olanın ilk sırada denemesi gereken usta diyebilirim....

Tuncay ÖNER

Öner Oto Ford Özel Servis
Adres:  Yıldırımlar Oto San. 96 Sk.No: 17 / 1 Ergazi - ANKARA
Telefon: 0312 278 71 09  Web: Sizinde siteniz olsun...  Bölge: Yıldırımlar Oto Sanayi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

arkadaşlar bende arama yaparken yine kendi sitemize denk geldim ve azim oto servisinin güvenilir ve ehil ustalar olduğunu belirten arkadaşımın referansına güvenerek yarın sabah gidicem zaten az çok sanayi tecrübem var elbette bende akşam sizlere edindiğim izlenimi yazarım.bilgi için teşekkür ediyorum.sağolun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, atilla öncel yazdı:

arkadaşlar bende arama yaparken yine kendi sitemize denk geldim ve azim oto servisinin güvenilir ve ehil ustalar olduğunu belirten arkadaşımın referansına güvenerek yarın sabah gidicem zaten az çok sanayi tecrübem var elbette bende akşam sizlere edindiğim izlenimi yazarım.bilgi için teşekkür ediyorum.sağolun

azim ototdan ayrılan bir arkadaşımız var aynı sokağın sonuna doğru bir dükkan açtı işçiliği kişiliği gayet iyidir .aydın otomotiv ekrem helvacı dilerseniz bir uğrayın tanışın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akşam bu sabah azim otoya gideceğimi ve edindiğim izlenimleri yazacağımı belirtmiştim,

Erol usta yoktu sanırım kalfaydı ilgilenen arkadaşlar,araçtaki sorunu anlattım hemen bana ilk söylediği şey 50 tl cihaza bağlama ücreti var ,kesin teşhis söz konusu değilmiş ben az çok sanayiyi bilen biriyim ilk defa cihaza bağlamak için ücret konuşan ustaya denk geldim ücretsiz bağlayan yer derseniz hemen birkaç adres yazabilirim kesin arıza tespiti oda yok sadece cihaza bağlayıp şunların değişmesi lazım birde elektrikçiye git diyor ve bir parçacıcının olmadığını ifade ediyor evirip çevirmeye gerek yok ben bu zihniyete somun sıktırmam yani azim oto bana göre hikaye sanayideki herhangibi bir ustadan veya özel servisten bir farkları yok ilgilenen dostlara duyurulur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
10.05.2011 - 14:51 tarihinde, Eren_Öztürk yazdı:

Arkadaşlar motor yaptırmak için işinin harbiden ustası iyi bir özel servis arıyordum.

Tesadüfen Azim Ford'da Erol Usta ile tanıştım. Sadece Ford marka araçlara bakıyorlar.

Benzinli motorlarda oldukları kadar dizel motorlardada oldukça tecrübeliler.

Çıraklar diyorum ama çırakları bile usta kadar bilgi sahibi.

Azim Fordun en büyük özelliği yetkili servis kalitesinde özel servis ekonomisinde olması ve çok temiz çalışmaları.

Yetkili Serviste kullanılan ne kadar alet ve cihaz varsa hepsi mevcut IDS'ye kadar.

Bundan sonra gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir servis benim için.

Tavsiye edipte yolladığım herkes çok memnun kaldı.

En sevdiğim yanı Ustanın ekonomik yönden bi zorunluluğu yok para göz değiller doygun insanlar ve çok uygun işçilik ücreti almaları.

Sanayideki diğer servisler gibi Usta Çırak arasında küfürlü sözler argo deyimler yok.

Ustaya merak ettiğiniz bişeyi sorduğunuzda sizi tatmin edecek şekilde çok güzel cevaplaması.

Ben çok memnun kaldım sizlerede tavsiye ediyorum.

İnternet Sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.azimfordservisi.com

Şaşmaz 2559.Sokak No: 14

03122786005

Merhaba. Bu cuma aracinin 10 bin bakımını yaptıracağım. Parcalarin hepsini orjinalolarak kendim temin ettim fakat iyi bir usta ariyordum sizin konunuzu gördüm. Bu cuma gitmeyi düşünüyorum bakalım. işçilik için ne isterler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
10.05.2011 - 13:51 tarihinde, Eren_Öztürk yazdı:

Arkadaşlar motor yaptırmak için işinin harbiden ustası iyi bir özel servis arıyordum.

Tesadüfen Azim Ford'da Erol Usta ile tanıştım. Sadece Ford marka araçlara bakıyorlar.

Benzinli motorlarda oldukları kadar dizel motorlardada oldukça tecrübeliler.

Çıraklar diyorum ama çırakları bile usta kadar bilgi sahibi.

Azim Fordun en büyük özelliği yetkili servis kalitesinde özel servis ekonomisinde olması ve çok temiz çalışmaları.

Yetkili Serviste kullanılan ne kadar alet ve cihaz varsa hepsi mevcut IDS'ye kadar.

Bundan sonra gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir servis benim için.

Tavsiye edipte yolladığım herkes çok memnun kaldı.

En sevdiğim yanı Ustanın ekonomik yönden bi zorunluluğu yok para göz değiller doygun insanlar ve çok uygun işçilik ücreti almaları.

Sanayideki diğer servisler gibi Usta Çırak arasında küfürlü sözler argo deyimler yok.

Ustaya merak ettiğiniz bişeyi sorduğunuzda sizi tatmin edecek şekilde çok güzel cevaplaması.

Ben çok memnun kaldım sizlerede tavsiye ediyorum.

İnternet Sitesini inceleyebilirsiniz.

http://www.azimfordservisi.com

Şaşmaz 2559.Sokak No: 14

03122786005

konu hortlamış olacak ama azim serviste ekpersiz yapıyorlarımı kaporta ve mekanik 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
15.02.2017 - 23:36 tarihinde, atilla öncel yazdı:

Dün akşam bu sabah azim otoya gideceğimi ve edindiğim izlenimleri yazacağımı belirtmiştim,

Erol usta yoktu sanırım kalfaydı ilgilenen arkadaşlar,araçtaki sorunu anlattım hemen bana ilk söylediği şey 50 tl cihaza bağlama ücreti var ,kesin teşhis söz konusu değilmiş ben az çok sanayiyi bilen biriyim ilk defa cihaza bağlamak için ücret konuşan ustaya denk geldim ücretsiz bağlayan yer derseniz hemen birkaç adres yazabilirim kesin arıza tespiti oda yok sadece cihaza bağlayıp şunların değişmesi lazım birde elektrikçiye git diyor ve bir parçacıcının olmadığını ifade ediyor evirip çevirmeye gerek yok ben bu zihniyete somun sıktırmam yani azim oto bana göre hikaye sanayideki herhangibi bir ustadan veya özel servisten bir farkları yok ilgilenen dostlara duyurulur.

Atilla Bey,

2014'den beri gitmiyorum. Son zamanlarda personelin tutum ve davranışları çok değişti. İşi iyice maddiyata döktüler. Gitmeme sebebimde o kadar bakım yaptırdım. Senelerce gittim. Düğün hazırlıkları sırasında far ampülü patladı üzerimde takım elbise vardı, batmasın diye iki dakika uğrayım değiştirler giderim dedim. 15 tllik ampülü takmak için 50 liraya yakın işçilik istediler ve focusların ampülü değiştirmek oldukça kolaydır. Farı tek vida tutar bilen için çocuk oyuncağıdır.  Bu tutum ve davranışlarından sonra bir daha gitmedim. Önce insanlık gelir. Bana orada ne yaptık ki canın sağolsun deseydi. belki halen oraya gidiyordum. 50 tl için müşterisinden oldu. Biz el emeğine  pazarlık edecek değiliz ancak hakkını isteyecek. 10 liralık işe 100 lira isterse o an kazandım zanneder ama o müşteriyi komple kaybeder.

--5 dakika sonra eklendi--
28.01.2018 - 19:16 tarihinde, mehmet ceylan yazdı:

konu hortlamış olacak ama azim serviste ekpersiz yapıyorlarımı kaporta ve mekanik 

Mehmet Bey,

Şaşmazda oto ekspertizinde Halil Oto var.  En son ekspertize oraya gitmiştim. Detaylı bakmışlardı. Görüşebilirsiniz.

http://www.halilotocomputest.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
1 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

konuda öneriler var zaten???

konuda bir özel servis önerilmiş ve zamanla bu özel servis kaliteyi düşürmüş ve artık tavsiye edilmemiş.

ayrıca tavsiye edilen başka servisler varsada konudaki en son "servis" tavsiyesi yaklaşık 1 yıl önce gibi.. yoksa ben mi yanlış görüyorum??? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.