Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Sağ Marşpiye'yi Çarptım

Emre B.

Soru

Dün malesef kendi dikkatsizliğim ve aceleciliğim yüzünden sağ taraftaki bir kaldırımı fark edemedim ve sağ marşpiyeyi tam iki kapının birleştiği yerin altından olmak üzere vurdum, hem 30 cmlik bir şekilde içe girdi hem de altındaki plastik bayağı yıprandı, servise yakın olduğumdan gidip fiyat alayım dedim ama söyledikleri fahiş fiyatı şimdi burdan yazmamayım da sizin de siniriniz bozulmasın, adam o bölgeyi kesip sacını değiştirecez dedi ama arkadaşlar çekiçle düzeltilebilir ya da vakumla çekilebilir gerek yok parça değişimine gibi yorum yaptılar.

Öğleden sonra resim eklerim ama konu hakkında bilgisi olan varsa Ankara'da nerede yaptırılır ve ortalama ne kadar tutar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tamiri en zor olan kısımlardan biridir.

Genelde saç kesilip değiştirilir; yırtık var mı yada ne kadar bir kısımdan bahsediyoruz resim olmadan söylemek zor.

Geçmiş olsun; herkesin başına gelebilecek çok sık karşılaşılan bir hasar, sıkma canını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eğer sac yırtılmamışsa. Yüzeydeki boya kazınır (sadece vuruk bölge) Punta ile çekilir. Ondan sonra astarlanır lokal olarak boyanır.

Canınızı sıkmayın. Herhangi bir kaportacıya götürün aracınızı 200 lira civarı bir masrafı olur.

Geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bildiğim kadarıyla yırtılmamış ama öğlen detaylı bakar foto eklerim böylece daha net fikir sahibi oluruz, ancak dün sinirimi bozan şey servisteki adamın bakıp 1200'e yaparız demesi, ondan sonra daha önce eski arabamı yaptırdığım bir kaporta ustası vardı onu aradım telefondan tarif ettiğin kadarıyla 500 ile 800 arası tutar dedi,bende çok diyince o altındaki plastik sadece 200 lira dedi, desenize ayak üstü kazıklamaya çalışıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bildiğim kadarıyla yırtılmamış ama öğlen detaylı bakar foto eklerim böylece daha net fikir sahibi oluruz, ancak dün sinirimi bozan şey servisteki adamın bakıp 1200'e yaparız demesi, ondan sonra daha önce eski arabamı yaptırdığım bir kaporta ustası vardı onu aradım telefondan tarif ettiğin kadarıyla 500 ile 800 arası tutar dedi,bende çok diyince o altındaki plastik sadece 200 lira dedi, desenize ayak üstü kazıklamaya çalışıyorlar.

Benim söylediğim fiyat alttaki plastik parça hariç fiyat. aşağı yukarı tahmini. Düzeltme + boya 200 civarı bişey olur. Çıkmacılardanda o parçayı temin edebilirsiniz. Fiyatı hakkında bilgim yok.

Benimde marşpiyem ezik 1 senedir :) Ormana girdiğimde kesilmiş ağaç kökünün kurbanı oldum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otokoç'a gittim adama gel arabaya bak diyorum arabayı önüme getir ben gelemem diyor, gelip bakıyor 1200 diyip gidiyor, ne kadar işi var diyorum 1 günlük ama bende 12 gün kalacak araban diyor.

Bunlardan gidip araba alan bizim aklımıza şaşayım derim de başka da çaremiz yok.

Bu adamları şikayet edecek bir merci yok mu diye bakındım, müdür içeride bir bayanla kakara kikiri muhabbette, öyle müdüre böyle usta.

Sanırım müşteri memnuniyeti bir tek Mercedes Bmw'de oluyor ,bakıma götürüp 2500 lirayı bayıldıktan bir hafta sonra arayıp özledik sizi diyip bruncha davet ediyorlar :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otokoç'a gittim adama gel arabaya bak diyorum arabayı önüme getir ben gelemem diyor, gelip bakıyor 1200 diyip gidiyor, ne kadar işi var diyorum 1 günlük ama bende 12 gün kalacak araban diyor.

Bunlardan gidip araba alan bizim aklımıza şaşayım derim de başka da çaremiz yok.

Bu adamları şikayet edecek bir merci yok mu diye bakındım, müdür içeride bir bayanla kakara kikiri muhabbette, öyle müdüre böyle usta.

Sanırım müşteri memnuniyeti bir tek Mercedes Bmw'de oluyor ,bakıma götürüp 2500 lirayı bayıldıktan bir hafta sonra arayıp özledik sizi diyip bruncha davet ediyorlar :)

vala mı...süpermiş Bmw 1 alıcam kesin obrunchı merak ettim ordaki hatunlarda uzun boylu zaten.... :P

ya boşver sıkma canını kaskon varsa git yaptır yoksa kasko yaptır sonra yaptırırsın üzüldüğün şeye bak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 şirkete göre sudur demek yanlış, BMW mercoya bunlar için zaten fazla para oduyorsunuz ;)

Dün misal saat 21-22 gibi servis müdürünü arayıp şu lastik var mı ? Fiyatı nedir? diye sorabiliyorum (sordum)

hadi yap BMW de :) telefon bulursan :)

Şikayet mercii Otosan'dır.

Sunu da unutmamak gerekir; usta'sından kalfa'sına oradan müdürüne kadar, onlara da özel olduğunu hissettirip iyi diyalog kurmalısınız ; yapmazsanız sıradan olmaktan öteye geçemezsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.