Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Sağ Marşpiye'yi Çarptım

Emre B.

Soru

Dün malesef kendi dikkatsizliğim ve aceleciliğim yüzünden sağ taraftaki bir kaldırımı fark edemedim ve sağ marşpiyeyi tam iki kapının birleştiği yerin altından olmak üzere vurdum, hem 30 cmlik bir şekilde içe girdi hem de altındaki plastik bayağı yıprandı, servise yakın olduğumdan gidip fiyat alayım dedim ama söyledikleri fahiş fiyatı şimdi burdan yazmamayım da sizin de siniriniz bozulmasın, adam o bölgeyi kesip sacını değiştirecez dedi ama arkadaşlar çekiçle düzeltilebilir ya da vakumla çekilebilir gerek yok parça değişimine gibi yorum yaptılar.

Öğleden sonra resim eklerim ama konu hakkında bilgisi olan varsa Ankara'da nerede yaptırılır ve ortalama ne kadar tutar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

kimsenin kahrını cekemem....arkadaş...ss kuralına göre hareket edecek kimse....sevgi pıtırcığımı olucam len...ilin uyduruk adamına yapıcak tabi bubamın oglumu oldu cicekte götüreyim...hele bi yapmasın göreyim...ogün vedalaşır o işyerindeki arkadaşlarıyla... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim tarzım zaten insanlara yap et şeklinde olmaz hiçbir zaman. Ben adam gibi davranıyorum ama Ankara otokoç servis değil, tan otoya gitmiştim bişey danışmaya vakti zamanında çok ilgilenmişlerdi. Denemesi bedava ankara otokoçu arayın bakalım telefonu açıyorlar mı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim tarzım zaten insanlara yap et şeklinde olmaz hiçbir zaman. Ben adam gibi davranıyorum ama Ankara otokoç servis değil, tan otoya gitmiştim bişey danışmaya vakti zamanında çok ilgilenmişlerdi. Denemesi bedava ankara otokoçu arayın bakalım telefonu açıyorlar mı :)

Sincan Başer otomotiv servisi çalışanları çok kibar, çok iyi ilgileniyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün malesef kendi dikkatsizliğim ve aceleciliğim yüzünden sağ taraftaki bir kaldırımı fark edemedim ve sağ marşpiyeyi tam iki kapının birleştiği yerin altından olmak üzere vurdum, hem 30 cmlik bir şekilde içe girdi hem de altındaki plastik bayağı yıprandı, servise yakın olduğumdan gidip fiyat alayım dedim ama söyledikleri fahiş fiyatı şimdi burdan yazmamayım da sizin de siniriniz bozulmasın, adam o bölgeyi kesip sacını değiştirecez dedi ama arkadaşlar çekiçle düzeltilebilir ya da vakumla çekilebilir gerek yok parça değişimine gibi yorum yaptılar.

Öğleden sonra resim eklerim ama konu hakkında bilgisi olan varsa Ankara'da nerede yaptırılır ve ortalama ne kadar tutar ?

Kaskonuz varsa zaten sorun yok ordan yaptırırsınız.

Kasko yoksa hiç yaptırmayın. yanlara body kit satan yerlerde fiberden yan marşpiye takımı taktırın. üstünü kapatır hem daha güzel durur.

ilerde ön ve arka tampon altı da alırsınız fiber takım olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.